VDB| 

Uczestnik HYPE MMA otrzymał wyjątkowe wsparcie. Tego się nie spodziewał

1

W sobotę, 17 kwietnia, odbędzie się pierwsza gala HYPE MMA. Wystąpią na niej głównie debiutanci, dlatego wyczuwalne są ogromne emocje przed startem tego wydarzenia. Okazuje się, że początkujący zawodnicy otrzymują wsparcie od swoich bliskich i fanów, ale to co spotkało Damiana "Kalbara" Kalbarczyka totalnie go zaskoczyło.

Uczestnik HYPE MMA otrzymał wyjątkowe wsparcie. Tego się nie spodziewał
Damian Kalbarczyk i Wojciech Gola (Instagram.com)

Damian "Kalbar" Kalbarczyk do debiutu w formule MMA podchodzi całkiem spokojnie. O ile na piątkowym ważeniu pomiędzy niektórymi zawodnikami dochodziło do spięcia, to akurat w przypadku starcia Damiana "Kalbara" Kalbarczyka z "Jakubem "Barym" Barczykiem była niemal pokojowa atmosfera.

"Kalbar" jest znaną postacią w przestrzeni internetowej. Jego twórczość w mediach społecznościowych głównie opiera się na promowaniu zdrowego stylu życia - ćwiczeń na siłowni i zbilansowanej diety. Na Instagramie, TikToku czy YouTube obserwują go dziesiątki tysięcy fanów.

Widząc jego sylwetkę można przypuszczać, że jest do pojedynku przygotowany perfekcyjnie. Na prezentowanych przez "Kalbara" zdjęciach można wskazać praktycznie wszystkie mięśnie. Jednak walka w klatce to nie jest sport sylwetkowy, a coś bardziej wymagającego. Dlatego nie można się dziwić, że ten początkujący zawodnik MMA jest całkiem zdenerwowany przed debiutem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kalbar. Hype MMA. Wsparcie brata

O ile w tych ostatnich chwilach przed debiutem Damian Kalbarczyk może liczyć na wiernych fanów. Najbardziej zaskoczył go jego brat - Dominik. Z okazji debiutu przygotował on szczery wpis, a co więcej sam zagrał jeden z najbardziej znanych motywacyjnych utworów na świecie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
"Już jutro mój własny, osobisty Brat - @kalbartoja będzie bić się na gali HYPE MMA. Chociaż jestem przekonany, ze bić to będzie akurat przeciwnika. Jestem dumny i podekscytowany. Stad tez wziął się ten motywacyjny filmik. Miałem tutaj cały pomysł na scenariusz, miałem nawet występować w stroju sportowym, ale te sportowe stroje to niezbyt do mnie pasują. Mam za to kaptur, a to widok całkiem wyjątkowy. Trzymajcie jutro kciuki! Do jutra Brat!" - napisał Dominik Kalbarczyk.

Ten rodzaj wsparcia wręcz wzruszył "Kalbara". Na InstaStory podziękował bratu i obiecał, że nie zawiedzie go podczas sobotniej walki na HYPE MMA.

HYPE MMA. Gdzie oglądać?

Gala Hype MMA 1 odbędzie się w sobotę 17 kwietnia. Wydarzenie ma się rozpocząć około godz. 19:30. Transmisja przeprowadzona zostanie w systemie PPV. Cena za wykupienie dostępu zaczyna się od 10,99 zł. W walce wieczoru dojdzie do pojedynku dwóch przedstawicieli Fame MMA. Marcin "Rafonix" Krasucki zmierzy się z Mariuszem "Hejterem" Słońskim.

HYPE MMA. Karta walk

Super Fight:

Marcin "Rafonix" Krasucki vs Mariusz "Hejter" Słoński

Karta główna:

Adam "Adix" Woźnicki vs Paweł "Pavlloo" Szwed

Patryk "Taksi ZRT" Malinowski vs Władysław "Władek" Zijajew

Mateusz "Zakrzew" Zakrzewski vs Albert "Bercik" Ghambaryan

Jakub "Bary" Barczyk vs Damian "Kalbar" Kalbarczyk

Jakub "Kuba Trenuje" Droździel vs Krystian "Krissu" Bartocha

Norbert "One Norbi" Krasnodębski vs Oskar "Blecki" Lesiak

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co tam się wydarzyło? Chciał tylko wybić piłkę rywalowi
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić