LAK| 

Dziecko do matki w sklepie. Pudzianowski zdębiał

1145

Mariusz Pudzianowski jest znany z dużej aktywności w mediach społecznościowych. Tym razem zawodnik MMA przemówił w sprawie wychowania. Przedstawił sytuację, która go spotkała w sklepie. Nie mógł uwierzyć, jak dziecko zwróciło się do matki.

Dziecko do matki w sklepie. Pudzianowski zdębiał
Mariusz Pudzianowski (Instagram)

Mariusz Pudzianowski jest także bardzo aktywny w sieci. Chętnie wrzuca zdjęcia z treningów, walk czy dalekich wyjazdów. Zabiera też często głos w ważnych sprawach społecznych. Tym razem były strongman mówił o wychowywaniu dzieci. W relacji na Instagramie przedstawił przerażającą sytuację ze sklepu. Nie mógł uwierzyć, jak dziecko zwróciło się do matki.

Wszedłem sobie do sklepu spożywczego i widzę, że dzieciak zrzuca wszystko z półki. Robi straszny bałagan i na środku sklepu krzyczy do matki: "ty ku...., ty su...". Niestety to są bardzo częste przypadki. To świadczy o poziomie wychowywania tych dzieci. Wiadomo, że nie można uogólniać. Trzeba tłumaczyć, rozmawiać, ale nikomu jeszcze ścierka i delikatny pasek nie zaszkodziły - powiedział.

Pudzianowski wrócił też do czasów swojego dzieciństwa. Nie ukrywa, że gdy popełnił błąd bądź zrobił coś złego, to dostał czasami paskiem po tyłku. Nie widzi w tym nic złego. - Dzisiejsze czasy są paskudne. Zero szacunku do nauczyciela, który boi się odezwać. Do czego to doszło, że uczniowie wyzywają nauczycieli, zakładają kosz na śmieci na głowę - mówił Pudzianowski.

Śmiać się mi chce z nowoczesnego wychowywania. Mnie matka dobrze wychowała, dziękuję jej za to - przyznał.

Kim jest Mariusz Pudzianowski?

Mariusz Pudzianowski międzynarodową karierę zrobił w strongmenach, gdzie pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo świata. Potem przerzucił się na MMA i błyskawicznie stał się jedną z największych gwiazd tej dyscypliny w Polsce.

Polak na pierwszym miejscu stawia kontakt z fanami. Na spotkaniach nie unika zdjęć, autografów czy krótkich rozmów. Kibice mogą na niego liczyć.

Zobacz także: Żużel. Na czym polega problem Wiktora Lamparta? Trener Motoru Lublin komentuje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić