Piotr Szarwark| 

Ujawniono zarobki w walce Chalidow vs Soldić. Kwota robi wrażenie

38

W sobotę, podczas gali KSW 65, dojdzie do wielkiego hitu w MMA. Mamed Chalidow zmierzy się z Roberto Soldiciem. Stawką nie tylko pas mistrzowski, ale i olbrzymie pieniądze.

Ujawniono zarobki w walce Chalidow vs Soldić. Kwota robi wrażenie
chalidow (Materiały prasowe, kswmma.com)

To będzie jedna z najważniejszych walk w historii KSW. W Arenie Gliwice naprzeciw siebie stanął Mamed Chalidow i Roberto Soldić - dwie wielkie gwiazdy federacji.

Pokażę, że jestem w stanie bić się na najwyższym poziomie. Walka z Soldiciem to dla mnie zaszczyt. W klatce będzie prawdziwe MMA - powiedział Chalidow podczas piątkowej ceremonii ważenia.

Stawką pojedynku będzie nie tylko pas mistrzowski w kategorii średniej, ale także olbrzymie pieniądze. Jak ujawnili dziennikarze "Bilda", w sumie obaj zawodnicy zarobią ponad milion euro.

Ten pojedynek będziemy pamiętać przez wiele lat - mówi współwłaściciel federacji, Martin Lewandowski, cytowany przez niemieckie media.

Lewandowski już kilka tygodni temu mówił, w rozmowie ze sport.pl, że będzie to najbardziej kasowa walka w historii KSW.

Na ich zarobki wydamy łącznie kilka milionów złotych. To nie tylko najdroższa walka w historii KSW, ale myślę, że i w historii europejskiego MMA - przyznał wówczas.

KSW 65 będzie można zobaczyć na platformie streamingowej Viaplay w ramach standardowej subskrypcji. Kosz takiego dostępu wynosi 34 zł miesięcznie.

Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić