aktualizacja 

W latach 90. była gwiazdą. Legenda skazana na 17 lat więzienia

13

Legenda WWE Tammy Sytch została skazana na 17 lat więzienia. Ten wyrok to pokłosie tragicznego zdarzenia, do którego doszło w 2022 roku. Wówczas Sytch doprowadziła do wypadku, w którym śmierć poniósł 75-letni mężczyzna.

W latach 90. była gwiazdą. Legenda skazana na 17 lat więzienia
Tammy Sytch (Volusia County Corrections)

Decyzja w sprawie Tammy Sytch została podjęta w poniedziałek. Gwiazda amerykańskiego wrestlingu lat 90. pojawiła się na sali sądowej w pomarańczowym kombinezonie. Na jej nadgarstkach zaciśnięte były kajdanki.

Podczas rozprawy przemawiała przez kilka minut. Do głosu dopuszczane były też różne osoby związane z tą sprawą. Stanowisko przedstawił również biegły sądowy, który analizował sferę psychiczną byłej zawodniczki WWE.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pisowskie rachuby zawiodą? Wskazał drugą stronę gry na czas

Sytch zalała się łzami i przepraszała za to, co się stało. W pewnym momencie zwróciła się także do rodziny ofiary.

Wiem, że moje słowa nie wystarczą, ale proszę, pamiętajcie, że myślę o was każdego dnia - wyznała, cytowana przez tmz.com.

Sędzia skazał ją na 17 lat więzienia. Wspomniany serwis donosi, że po ogłoszeniu tego werdyktu legenda WWE zachowywała się zupełnie spokojnie. Później opuściła salę sądową.

Tammy Sytch wjechała w 75-latka

Tammy Sytch, znana również jako "Sunny", do więzienia trafiła w maju 2022 roku. Wówczas prokuratorzy potwierdzili, że prowadziła pod wpływem alkoholu i spowodowała wypadek, w którym śmierć poniósł 75-letni mężczyzna. Tragedia miała miejsce w marcu 2022 roku na Florydzie.

Legendarna zawodniczka miała wjechać w mężczyznę, gdy ten znajdował się przy sygnalizacji świetlnej. W związku z tym incydentem Sytch usłyszała w sumie osiem zarzutów. Początkowo nie chciała przyznać się do winy, jednak w sierpniu zmieniła swoje zeznania.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić