aktualizacja 

"Wchodzę do Urzędu Skarbowego". Schreiber mówi, co ją spotkało

17

Łukasz Schreiber w marcu wywołał medialną sensację, ogłaszając niespodziewanie, że rozwodzi się z żoną, Marianną. Celebrytka w pewnym momencie musiała wyjechać do Tajlandii, aby oczyścić głowę i "naładować baterie". Po powrocie do Polski... stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna, co podkreśliła w mediach społecznościowych.

"Wchodzę do Urzędu Skarbowego". Schreiber mówi, co ją spotkało
Schreiber o wizycie w urzędzie. "To całkiem miłe" (Instagram)

Schreiber to z wykształcenia pedagożka oraz terapeutka dzieci ze spektrum autyzmu. Pierwszy raz głośno zrobiło się o niej, kiedy w 2021 roku wystąpiła w programie TVN pt. "Top Model". Choć nic tam szczególnego dla siebie "nie ugrała", stała się po tym bardzo rozpoznawalna w mediach społecznościowych.

Marianna Schreiber niedługo po gali Clout MMA 4 postanowiła zmienić otoczenie i poleciała do Tajlandii. Przypomnijmy, że w trakcie wydarzenia miała zmierzyć się znaną z występów na patostreamach Małgorzatą "Magical" Zwierzyńską, jednak na dzień przed walką jej rywalka została aresztowana.

Dużym echem odbiły się także jej problemy osobiste. Celebrytka rozstała się z mężem Łukaszem Schreiberem, który kandyduje na fotel prezydenta Bydgoszczy. Wyjazd do Tajlandii był dla niej doskonałą odskocznią od codziennych problemów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

Po powrocie do Polski... stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna, co podkreśliła w mediach społecznościowych.

Wchodzę do Urzędu Skarbowego, a tam jedna Pani podnosi się z krzesła i mówi do mnie z daleka: "Oo Pani Marianna! Jak tam było w Tajlandii?" Miłe to całkiem - napisała na platformie X (dawniej Twitter) Schreiber.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kiedy następna walka celebrytki?

Kilka dni temu Schreiber zapowiadała, że wróci do oktagonu przy okazji gali Clout MMA 5, która 8 czerwca odbędzie się w katowickim Spodku. Marianna jednoznacznie sugerowała, że dojdzie wtedy do jej zaległego starcia ze Zwierzyńską. Sama federacja jednak jak do tej pory nie poinformowała o żadnych planowanych zestawieniach na tym wydarzeniu.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić