Wilfredo Leon wybrał prezent na święta. Tylko gdzie go zmieści?

2

Kalendarz reprezentanta Polski jest wypełniony meczami, ale jego myśli wybiegają już w kierunku świąt Bożego Narodzenia.

Wilfredo Leon wybrał prezent na święta. Tylko gdzie go zmieści?
Wilfredo Leon w świątecznym klimacie (Facebook, Facebook)

Wilfredo Leon umieścił na swoim Instagramie zdjęcie, które może wywołać uśmiech. Pozuje na nim na czerwonym tronie, ale zwraca uwagę przede wszystkim jego towarzystwo. Siatkarz znalazł się w objęciach ogromnego, pluszowego niedźwiedzia. Wyższego niż mierzący 201 centymetrów sportowiec.

Kto wie, ile prezentów przyniesie Mikołaj w tym roku? Jeżeli mogę wybrać, to biorę tego misia - napisał pod zdjęciem Wilfredo Leon.

Zabranie misia do domu mogłoby wymagać naprawdę sporego wysiłku. A już na pewno Święty Mikołaj nie mógłby przecisnąć się z nim przez komin.

Siatkarz od 2019 roku reprezentuje Polskę. Walczył z pozostałymi Biało-Czerwonymi między innymi w Lidze Narodów, mistrzostwach Europy oraz igrzyskach olimpijskich w Tokio. Brak medalu najważniejszej imprezy czterolecia był rozczarowaniem dla Leona, ale 28-latek ma jeszcze szansę na występ w kolejnych igrzyskach.

Aktualnie intensywnie rozgrywa mecze we Włoszech i w Lidze Mistrzów ze swoim klubem Sir Sicoma Monini Perugia. Jego kalendarz jest wypełniony wyzwaniami, ale jak widać ogarnęła go już świąteczna gorączka. Wilfredo Leon zna doskonale polskie bożonarodzeniowe tradycje, ponieważ jego żoną jest Polka.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić