Adrian Hulbój| 
aktualizacja 

Włodarczyk i Karaś dostali pytanie o obrączki. Proste wyjaśnienie

8

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od kilku dni są małżeństwem. Aktorka za pośrednictwem swojego Instagrama postanowiła odpowiedzieć na powtarzające się wśród jej fanów pytanie o obrączkach ślubnych.

Włodarczyk i Karaś dostali pytanie o obrączki. Proste wyjaśnienie
Na zdjęciu Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś (Licencjodawca, Instagram Agnieszka Włodarczyk)

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś spotykają się od 2020 roku. W lipcu kolejnego roku na świat przyszedł syn pary, Milan. Popularna aktorka i znany triathlonista chętnie dzielą się ze swoimi fanami szczegółami ze swojego życia rodzinnego.

Nic więc dziwnego, że Agnieszka Włodarczyk za pośrednictwem swojego Instagrama poinformowała, że para wzięła ślub. Ceremonia odbyła się 29 listopada w Dubaju, gdzie obecnie przebywają celebryci. Przypomnijmy, że dla Roberta Karasia to już drugie małżeństwo - w 2012 roku ożenił się z Natalią Ćwik, jednak ten związek nie przetrwał próby czasu.

Fani pary, a także inni celebryci, masowo składali gratulacje młodej parze. Szybko zaczęły też pojawiać się pierwsze pytania na temat ich nowego życia. Agnieszka Włodarczyk postanowiła za pośrednictwem swojego Instastories odpowiedzieć na jedno z nich.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobił to na siedząco. Po prostu magia

Popularna aktorka zdradziła, na której dłoni para nosi swoje obrączki ślubne. W tym celu Włodarczyk zamieściła na swojej relacji fragment artykułu, który informował, że kwestia ta wynika z czynników kulturowych.

W kontrze do tego stwierdzenia Włodarczyk napisała, że para nosi obrączki tak, jak jest jej wygodnie. W tym wypadku oznacza to lewą rękę, a powody takiej decyzji wyjaśniła w krótkim nagraniu.

Pojawiły się pytania, czemu na lewej ręce. Po prostu - na tej ręce nosimy, na której nam wygodnie. Piszecie do mnie na przykład, że wy nosicie na prawej, a wasz mąż na lewej i że to nie ma znaczenia. Bo to naprawdę nie ma znaczenia.Najważniejsza jest miłość - krótko wyjaśniła Włodarczyk.

Na swoim Instastories celebrytka regularnie pokazuje też, że szczęśliwa rodzina w pełni korzysta ze swoich wakacji. Nie ulega wątpliwości, że nowożeńcy wybrali idealne miejsce na swój miesiąc miodowy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić