Poznajesz je? Polskie tenisistki wspólnie imprezowały

2

Polskie tenisistki wykorzystały początek weekendu, by wspólnie imprezować. Marta Domachowska wrzuciła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozowała wraz z siostrami Radwańskimi - Agnieszką i Urszulą oraz Maksymilianą Wadel.

Poznajesz je? Polskie tenisistki wspólnie imprezowały
Na zdjęciu od lewej: Urszula Radwańska, Maksymiiana Wandel, Agnieszka Radwańska i Marta Domachowska (fot. Instagram)

Mówi się, że szkoła to idealny czas, by nawiązać znajomości na wiele lat. Tak samo możemy jednak mówić o sporcie, co potwierdzają polskie tenisistki.

Marta Domachowska zamieściła w relacji na swoim oficjalnym koncie na Instagramie zdjęcie. Oprócz niej znalazły się na nim siostry Radwańskie - Agnieszka i Urszula, a także Maksymiliana Wandel.

"Piątkowa noc" - podpisała fotografię Domachowska, która spotkała się z innymi polskimi tenisistkami w klubie w Warszawie, który jest również pubem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora [WIDEO]

Przypomnijmy, że z całej czwórki wciąż kariery tenisowej nie zakończyła tylko Urszula Radwańska. Mimo to od kilku lat możemy oglądać ją jedynie w turniejach niższej rangi - ITF.

Z kolei jej siostra Agnieszka oraz Domachowska przyjaźnią się ze sobą od wielu lat i w ostatnim czasie wspólnie rywalizują w padlu. W najbliższym czasie czeka je start w mistrzostwach Polski.

- My od jakiegoś czasu gramy z Agnieszką, co prawda czysto dla przyjemności, bo tylko raz w tygodniu. Obie lubimy grać w padla, więc udało nam się dostać do kadry. Mamy już pierwszą ekipę, w której jest Ola Rosolska i Zosia Piórkowska. Cieszymy się, bo gramy od roku i po tym roku udaje nam się nawiązywać z nimi coraz więcej rywalizacji - mówiła Domachowska w rozmowie z WP SportoweFakty.

Z kolei najmniej informacji jest o Wandel. W 2005 roku w Barcelonie wraz z siostrami Radwańskimi triumfowała w Pucharze Federacji juniorek. Później jednak słuch o niej zaginął.

Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić