Wojciech Szczęsny dał popis talentu. Co za sztuczka! (wideo)

7

Piłkarze reprezentacji Polski przebywają na zgrupowaniu w Opalenicy. Jest czas na ciężką pracę, ale też na luźniejsze ćwiczenia oraz czas z najbliższymi. Kibice mogą być świadkami tych zdarzeń dzięki profilowi "Łączy nas piłka".

Wojciech Szczęsny dał popis talentu. Co za sztuczka! (wideo)
Popisy Wojciecha Szczęsnego (Twitter.com)

Polska kadra do Opalenicy zjechała się już w poniedziałek. Oznaczało to, że większość piłkarzy nie miała wolnego po zakończeniu sezonu klubowego. Jednak do ośrodka mogli zabrać swoje rodziny, więc chociaż w ten sposób mogli mieć pewną namiastkę normalności.

Przygotowania do Euro 2020 trwają. Paulo Sousa chce, by przebiegały one w rodzinnej atmosferze. Oprócz treningów, piłkarze mają czas na odpoczynek i zabawę ze swoimi bliskimi. Zorganizowano im specjalne atrakcje.

W zajęciach uczestniczą żony i partnerki, a także dzieci zawodników. Integracja rodzin to jedno. Sami piłkarze jednak chętnie wymieniają podania, popisują się sztuczkami, angażując w to czasem swoich bliskich.

Wojciech Szczęsny pokazał, że potrafi nie tylko bronić. Kiedy dostał piłkę, podbił ją wysoko, przyjął na kark i postanowił umieścić ją w bramce. Zszedł nisko, zrobił dwie pompki, a następnie wrzucił piłkę do malutkiej bramki.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Czas na mistrzostwa Europy inne niż wszystkie do tej pory. "Nikt nie wyobrażał sobie czegoś takiego"
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić