Wszyscy to zobaczyli. Wpadka na igrzyskach. Prawie 20 mln wyświetleń

201

Żołnierz armii chińskiej postanowił pokazać w praktyce, co oznacza powiedzenie o robieniu dobrej miny do złej gry. Nagranie z jego udziałem ma już prawie 20 mln wyświetleń.

Wszyscy to zobaczyli. Wpadka na igrzyskach. Prawie 20 mln wyświetleń
Zabawna wpadka na igrzyskach olimpijskich (TikTok)

Rywalizacja sportowców na olimpijskich arenach rozpoczęła się w poprzednim tygodniu. Przyznanie zimowych igrzysk w 2022 roku Pekinowi budziło kontrowersje, a i po ceremonii otwarcia nie brakuje krytyki wobec sposobu ich zorganizowania. Gospodarze nie zaprosili do siebie kibiców z innych krajów, poza tym "żonglują" testami na koronawirusa.

Chińczycy starają się przekonywać, że w ich kraju panują dyscyplina i porządek. Dlatego, kiedy coś nie pójdzie po ich myśli, potrafi to wywołać uśmiech. Ostatnio flaga olimpijska sprawiła psikusa żołnierzowi.

Plan był taki: flaga wyciągnięta z masztu miała zostać płynnie wciągnięta na jego szczyt. Wyszło jednak tak, że wylądowała na twarzy żołnierza.

Zabawne nagranie udostępnił Eurosport na TikToku. Jego bohater, pomimo wpadki, zachował zimną krew. W odpowiednim momencie miał zasalutować, więc to zrobił. Jego kolega w ogóle nie wzruszył się całą sytuacją.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić