o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
M.B.
|

Wybory 2020. Kłopoty z głosowaniem Justyny Kowalczyk. Musiała się mocno wysilić

4
Podziel się

Była polska biegaczka narciarska przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji w austriackim Ramsau. Mimo to znalazła czas, aby spędzić ponad trzy godziny w samochodzie (w jedną stronę), aby oddać głos w komisji w Wiedniu.

Wybory 2020. Kłopoty z głosowaniem Justyny Kowalczyk. Musiała się mocno wysilić
Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli zagłosowali w Austrii (Twitter.com)
bEDASiJh

12 lipca odbywa się II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Każdy obywatel w godzinach 7-21 ma prawo udać się do odpowiedniej komisji wyborczej i oddać swój głos.

Tak też zrobiła Justyna Kowalczyk. Nasza była mistrzyni przebywa obecnie w austriackim Ramsau, jako asystentka selekcjonera reprezentacji kobiet w biegach narciarskich. Tam trwają przygotowania do sezonu 2020/21, który rozpocznie się już za kilka miesięcy.

bEDASiJj

Ramsau z Wiedniem, gdzie została zlokalizowana komisja wyborcza, dzieli około 300 kilometrów. To mniej więcej 3 godziny jazdy samochodem. W jedną stronę. Mimo to Kowalczyk pojawiła się przed komisją wyborczą. Ze swoim partnerem życiowym - Kacprem Tekieli.

A teraz 3h z powrotem do Ramsau! DAŁO SIĘ - napisała Kowalczyk pod zdjęciem umieszczonym w sieci.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDASiJK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
berełko
rok temu
A z czym wysiliła się Kowalczyk?Przecież i tak przemieszcza się byle gdzie i byle kiedy!!!!!
wyborca
rok temu
prawie 70procent frekwencja-jest sezon wakacyjny ludzie jada na głosowanie nie 3 godziny a czasem 8-9 godzin i nie ogłaszają.To naprawdę wielcy skromni ludzie patrioci
harcerzyk
rok temu
w mojej komisji kolejka do glosowania byla mniej wiecej takasama jak ta do robienia fotek na tle wejscia, ludzie co z wami? zgimbusieliscie kompletnie?
bEDASiJL
Andrzej
rok temu
Pani Justyno , może jakaś przerwa w czasie drogi powrotnej . Dobrze pani zrobi, gwarantuję! Nieśmiało zapytam gdzie reszta zawodniczek?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić