aktualizacja 

Wybrańczyk o Szpilce: "Myślałam, że iskierka nie wróci, ale jego to tak jara"

28

Artur Szpilka przygotowuje się do swojego debiutu w mieszanych sztukach walki. Tę dyscyplinę uprawia także jego partnerka Kamila Wybrańczyk, która przeszła ostatnio z Fame MMA do High League. Jak się okazuje, od pewnego czasu oboje trenują razem. "Kamiszka" opowiedziała "Super Expressowi" o szczegółach.

Wybrańczyk o Szpilce: "Myślałam, że iskierka nie wróci, ale jego to tak jara"
Artur Szpilka trenuje przed debiutem w MMA (Instagram)

Dla wielu było to spore zaskoczenie. Artur Szpilka zdecydował się zamienić boks na MMA. "Szpila" związał się z organizacją KSW. Pod koniec kwietnia ogłosił, że jego rywalem w debiutanckiej walce ma być Sierhij Radczenko.

Jednocześnie w MMA swoich sił próbuje jego partnerka Kamila Wybrańczyk. "Kamiszka" pokonała w debiucie Kamilę Smogulecką na Fame MMA 9. Później przegrała z Martą Linkiewicz i Anną Andrzejewską, po czym przeszła do organizacji High League.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Aktualnie oboje trenują razem. Kamila Wybrańczyk zdradziła, że początkowo się temu sprzeciwiała. Powiedziała także, jakie są ich wspólne plany na najbliższą przyszłość.

Artur Szpilka w KSW. Trwają przygotowania do debiutu

Powiedziałam mu kiedyś: spadaj, nie trenuję z tobą. On by chciał, żebym wszystko umiała od razu i krzyczał na mnie. Nie wydziera się i ma szczęście! Więc trenujemy razem - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Ja zrobię walkę, potem on i wyjedziemy na wakacje. Myślałam, że iskierka nie wróci, ale jego to tak jara - dodała "Kamiszka".

Pochwaliła także swojego partnera. Okazuje się, że Szpilka świetnie radzi sobie z kopaniem. "Nie powiem, kogo ostatnio usadził na sparingu kopnięciem, ale wyglądało to super" - mówiła.

Zobacz także: Tego po Burneice nikt się nie spodziewał (wideo)
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić