aktualizacja 

Wygrali mecz, a w domu czekała na niego niespodzianka

1

17 grudnia Kacper Piechocki świętował 26. urodziny. W ramach prezentu, razem z kolegami, sięgnął po trzy ligowe punkty, pokonując GKS Katowice 3:0. Okazało się, że to nie wszystko!

Wygrali mecz, a w domu czekała na niego niespodzianka
PGE Skra Bełchatów (Materiały prasowe)

Piątek, godzina 20:30. To właśnie o tej porze PGE Skra Bełchatów miała zaplanowany mecz z GKS-em Katowice. Cztery sety sprawiły, że skończył się tuż przed godziną 23:00. Jednak ekipa z Bełchatowa mogła się cieszyć z pełnej puli, która została dopisana do ligowej tabeli.

To był też ładny prezent dla libero zespołu. Kacper Piechocki świętował bowiem 26. urodziny. Przez cały dzień pewnie spływały do niego życzenia, ale chyba nie spodziewał się, że tuż przed północą, kiedy wróci po meczu, rozpocznie świętowanie.

Następnego dnia wrzucił fotkę. Zjawiła się u niego praktycznie cała drużyna, niektórzy razem ze swoimi partnerkami czy żonami. Ekipa była więc całkiem spora, a powód do świętowania podwójny.

Możliwe jednak, że był to pomysł spontaniczny. Świadczyć mogą o tym pudełka pizzy, która pewnie została zamówiona w ostatniej chwili. Jak widać jednak nikomu to nie przeszkadzało, a wszyscy byli w dobrych nastrojach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Lekarz dosadnie o PŚ w skokach narciarskich. „Powinni odebrać Polsce prawa do takich wydarzeń”
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić