aktualizacja 

Wyzywa Boxdela za to, co otrzymał w bilecie wartym 1800 zł

3

W sieci pojawiło się nagranie od osoby, która kupiła bilet na Fame MMA 18 za 1800 zł. W nim jednak pojawiły się wyzwiska w stronę Michała "Boxdel'a" Barona za to, co otrzymał.

Wyzywa Boxdela za to, co otrzymał w bilecie wartym 1800 zł

Za nami gala Fame MMA 18, która odbyła się w sobotę 20 maja. Wydarzenie miało miejsce w łódzkiej Atlas Arenie i przyciągnęło sporą liczbę fanów.

Zdecydowanie najdroższymi biletami są te z kategorii VIP. Najdroższy pakiet, w którego skład wchodzi catering, osobne wejście i specjalna strefa, kosztuje krocie. Mowa tutaj o kwocie rzędu 1800 zł.

Po zakończeniu gali, jedna z osób, która zdecydowała się skorzystać z tej opcji, wrzuciła filmik na Tiktoka. Ten podpisano jako "Cała prawda o Fame MMA 18". Ilość jego wyświetleń przekroczyła pół miliona.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jak Ania Lewandowska podsumowała małżeństwo z Robertem?
Jestem zdegustowany. (...) Wpadasz do vip roomu, gdzie jest 4-5 kiełbas jakiś pokrzywionych, jakieś sałatki itd. Co i tak dla każdego nie wystarczy, coś tam niby donoszą, ale to jest ch**. Płacisz za browara 15 zł, za drinka 25, kolejki jak jasny ch**. Po jednym stoisku dla tylu set osób, to jest komedia. Boxdel, ty ku*** j***na, jak się nie weźmiesz za siebie, to ch** Ci będzie tam przychodził z kulawą nogą - powiedział autor nagrania.

W komentarzach opinie ludzi na temat tego nagrania były podzielone. Jedna z osób zarzuciła mu, iż narzeka, mimo że na trybunach dobrze się bawił. Na to przyszła odpowiedź, że jedynym problemem była dla niego kwestia, o której mówił na filmiku, o którym jest głośno w sieci.

Trudno jednak o weryfikację tych zastrzeżeń. W końcu bilet VIP na taką imprezę o wartości 1800 zł jest czymś, na co wiele osób nie może sobie pozwolić. Stąd też ciężko, by pojawiły się w internecie kolejne opinie na ten temat. Kto wie, może zmieni się to po kolejnej gali.

Fame MMA 19 na pewno odbędzie się w 2023 roku. Trudno jednak określić dokładną datę tego wydarzenia. Tak samo niewiadomą pozostaje, kto będzie walczył na tym wydarzeniu. Można jednak spodziewać się, że dojdzie tam do starcia Amadeusza "Ferrari'ego" Roślika z Marcinem Dubielem. Te miało odbyć się w Łodzi jako double main event, ale ostatecznie do niego nie doszło.

Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić