Za plecami dziennikarza brutalnie się pobili! Wszystko nagrały kamery!

10

Potężna burda przed galą High League! Gdy Ewa Brodnicka rozmawiała z dziennikarzem, za ich plecami brutalnie pobili się Amadeusz Ferrari i trener Bonusa BGC. Było naprawdę ostro.

Za plecami dziennikarza brutalnie się pobili! Wszystko nagrały kamery!
Bijatyka między Ferrari i trenerem Bonusa BGC (YouTube)

Na dzień przed galą High League MMA, która w sobotę o godzinie 20:00 rozpocznie się w hali Ergo Arena w Sopocie, emocje sięgnęły zenitu. Działo się już podczas samej ceremonii ważenia, gdy Ewa Brodnicka i Lil Masti szarpały się. Nie zabrakło również wyzwisk z obu stron. Poszło o kostium bokserki i zabawkę erotyczną, jaką Brodnicka podarowała influenserce.

To co wydarzyło się między obiema zawodniczkami przebiła jednak bijatyka, do jakiej doszło już po oficjalnej ceremonii ważenia. Wówczas Ewa Brodnicka udzielała wywiadu dziennikarzowi Super Expressu. "O jezu, o jeny" - taka była pierwsza reakcja pięściarki, gdy zobaczyła, co dzieje się za jej i dziennikarza plecami!

Na scenie doszło do potężnej burdy. Brutalnie pobili się Amadeusz Ferrari i trener Bonusa BGC Eryk Fręczewski. Widząc, co się dzieje, na scenie szybko pojawili się ochroniarze i byli w stanie uspokoić całą sytuację.

Nagranie z bójki trafiło już do sieci. Zobaczcie co działo się za plecami Ewy Brodnickiej i dziennikarza:

- Miałem spinę z Amadeuszem. Wyszedłem to wyjaśnić, on podszedł z głową, dostał liścia wychowawczego. Zaczęła się bójka, on mnie uderzył dwa razy, ja go dwa razy, poślizgnąłem się, wiadomo, wykładzina jest szorstka, przetarłem sobie twarz - tak całą bójkę skomentował dla mma.pl trener Bonusa BGC. Jego słowa zacytował również portal sport.se.pl.

Gala High League MMA rozpocznie się w sobotę 28 sierpnia o godzinie 20:00 w systemie pay per view.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić