Jakub Artych
Jakub Artych| 

Zarabiała na platformie dla dorosłych. Teraz chce zostać mistrzem

0

Zarabiam setki tysięcy na OnlyFans, ale teraz chcę zostać mistrzem świata po tym, jak boks zmienił moje życie - podkreśla Elle Brooke, która w przeszłości występowała w filmach dla dorosłych.

Zarabiała na platformie dla dorosłych. Teraz chce zostać mistrzem
Zarabiała na platformie dla dorosłych. Teraz chce zostać mistrzem (Instagram)

Elle Brooke jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 933 tys. osób. Zbiła fortunę na swojej karierze w OnlyFans, ale teraz szuka czegoś, czego nie można kupić za pieniądze.

Gwiazda filmów dla dorosłych prowadzi życie zawodowego sportowca przez ostatnie dwa lata po podpisaniu kontraktu z Misfits Boxing.

Brooke jest znana z tego, że dzięki swoim pikantnym treściom w Internecie zarabia nawet 60 tysięcy funtów miesięcznie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ada Fijał o zarobkach. Ile jej zdaniem trzeba zarabiać, aby godnie żyć?
Zarabiam setki tysięcy na OnlyFans, ale teraz chcę zostać mistrzem świata po tym, jak boks zmienił moje życie - podkreśla Elle Brook.

Bycie mistrzem kosztuje. Gwiazda ujawnia zarobki

Jej pogoń za sukcesem w boksie tak naprawdę kosztuje ją dużo pieniędzy, ponieważ współpracowała z czołowymi trenerami i brała udział obozach treningowych. Za same walki z kolei nie otrzymuje wielkich pieniędzy.

Za moją pierwszą walkę z Misfits zapłacono mi 10 tysięcy dolarów, co wydaje się dużo, ale kiedy już zdobędziesz pieniądze i zapłacisz za wszystkie przygotowania to okazuje się, że ponosisz stratę - tłumaczy zawodniczka.

Jak tłumaczy Brooke, nie jest dumna ze swojego zarabiania na niebieskiej platformie, jednak te pieniądze dają jej możliwość spełniania marzeń w boksie.

Przestałam pić w weekendy i wychodzić, jestem bardziej skoncentrowana, kiedy jestem w domu. Bardziej zagłębiam się w rutynę, którą kocham - dodaje.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić