Zaskoczyła go pod prysznicem. Jego mina - bezcenna

6

Mikaela Shiffrin ma możliwość odpoczęcia od intensywnych startów w narciarstwie alpejskim. Amerykanki latem trzymają się żarty. Wystarczyła sekunda z kamerą w dłoni, żeby uchwycić rozbrajającą minę jej partnera Aleksandra Aamodta Kilde.

Zaskoczyła go pod prysznicem. Jego mina - bezcenna
Mikaela Shiffrin zaskoczyła partnera pod prysznicem (TikTok, Mikaela Shiffrin)

Mikaela Shiffrin jest jedną z najbardziej utytułowanych alpejek, które można aktualnie oglądać na stokach. W jej kolekcji medali są między innymi krążki z igrzysk olimpijskich oraz mistrzostw świata. W tym roku Amerykanka ustanowiła rekord zwycięstw w zawodach Pucharu Świata, a pięć razy w karierze była najlepsza w klasyfikacji generalnej.

Lato jest czasem, w którym specjaliści od sportów zimowych mogą nieco odpocząć od intensywnego podróżowania i walki w zawodach. Nie oznacza to, że mają długą przerwę od treningów, ale ich życie codzienne przebiega w nieco spokojniejszym rytmie.

Mikaela Shiffrin dzieli się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych scenkami z okresu przygotowań do sezonu. Ostatni filmik mógł nieco zaskoczyć nawet tych, którzy oswoili się z poczuciem humoru 27-letniej Amerykanki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Sportsmenka chwyciła telefon w dłoń, włączyła nagrywanie i wybrała się do łazienki. Tam jej partner korzystał z prysznica, a Mikaela Shiffrin najwyraźniej nie mogła się doczekać jego powrotu. Po odsłonięciu zasłonki Amerykanka kompletnie zaskoczyła Aleksandra Aamodta Kilde. Jego mina była po prostu bezcenna.

Zadowolona z "pranku" alpejka powróciła do łóżka i zrobiła na nim niewinną minę. Norweg przyjął żart z humorem i najwyraźniej nie miał nic przeciwko umieszczeniu nagrania na TikToku. Wideo cieszy się popularnością w portalu społecznościowym.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Aleksander Aamodt Kilde również jest narciarzem alpejskim. Norweg zdobył dwa medale igrzysk olimpijskich, a także jeden krążek mistrzostw świata. Z sukcesów olimpijskich cieszył się w 2022 roku w Pekinie, więc także kariera 31-latka nabrała rumieńców. Być może służy mu właśnie związek z multimedalistką ze Stanów Zjednoczonych.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić