Zatrzymanie na ważeniu Clout MMA. Ujawniła powód

32

Podczas ważenia przed galą Clout MMA 4 zatrzymana przez policję została Małgorzata "Magical" Zwierzyńska, która w sobotę miała zmierzyć się z Marianną Schreiber. O powodzie interwencji funkcjonariuszy opowiedziała ambasadorka organizacji Lexy Chaplin.

Zatrzymanie na ważeniu Clout MMA. Ujawniła powód
Na zdjęciu: Gocha Magical (Clout MMA)

To miał być hit gali Clout MMA 4. Chcąca podbić świat freak fightów Marianna Schreiber miała zmierzyć się z Małgorzatą Zwierzyńską, znaną jako "Goha Magical". Schreiber, która jeszcze do niedawna piętnowała patologię, nie stanie jednak w oktagonie przeciwko matce kontrowersyjnego patostreamara Daniela "Magicala" Zwierzyńskiego.

Zwierzyńska podczas ważenia w Atlas Arenie została zatrzymana przez policję. Trafiła na łódzki komisariat, gdzie wybrała się też Schreiber. "Goha Magical" ma w policyjnym areszcie spędzić 45 dni. Policja odmówiła jednak podania szczegółów dotyczących powodów zatrzymania.

O tym, dlaczego Zwierzyńska trafiła za kratki, opowiedziała za to ambasadorka Clout MMA Lexy Chaplin.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Nie uwierzysz. Sochan pokazał, co jadł przed meczem

Poszło o prace społeczne

- Wiem coś więcej. Nie wiem do końca, bo to jest świeża sytuacja, więc nie jestem w stanie potwierdzić, że to, co wiem, jest w 100 proc. prawdą. Pani Gosia zakłóciła ciszę nocną i miała się później stawić na pracach społecznych, ale tego nie zrobiła i dzisiaj stało się to, co się stało - powiedziała Lexy w rozmowie z "Super Expressem".

Ambasadorka Clout MMA nie ukrywała szoku tym, co zobaczyła.

- Jestem w szoku, bo tylu policjantów przyjechało, jak po najgorszego terrorystę, byłam bardzo zdziwiona. Mam nadzieje, że pani Gosia wyjdzie i zdąży na walkę - dodała.

Wiadomo już, że do walki Schreiber z "Gohą Magical" nie dojdzie. Organizacja ma znaleźć inną rywalkę dla byłej uczestniczki Top Model i kontrowersyjnej celebrytki.

Gala Clout MMA 4 odbędzie się 9 marca w Atlas Arenie w Łodzi. Wśród najciekawszych starć są pojedynki Lexy Chaplin z Martą "Linkimaster" Linkiewicz oraz Marcina Najmana z Jackiem Murańskim.

Autor: ŁWI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić