Zawodnicy przecierali oczy ze zdumienia. To on przerwał mecz ligowy

2

Takich obrazków nie widuje się zbyt często. Mecz pomiędzy New York Yankees i Baltimore Orioles został przerwany na kilka minut, ponieważ na placu gry pojawił się nieproszony gość. Obsługa stadionu miała problem, aby wyprosić go z obiektu.

Kot przerwał mecz baseballa (Twitter.com)

Baseball to jedna z najpopularniejszych dyscyplin w Stanach Zjednoczonych. Zawodnicy grający w Major League Baseball zarabiają ogromne pieniądze, a mecze z ich udziałem oglądane są w całym kraju.

Ogromne musiało być zdziwienie kibiców śledzących spotkanie New York Yankees z Baltimore Orioles. Pod koniec pojedynku, przy stanie 7:1 dla przyjezdnych, na placu gry pojawił się nieproszony gość.

Mecz przerwany na kilka minut. Powód szokuje!

Wzdłuż bandy okalającej boisko zaczął biegać kot. Zwierzę próbowało przedostać się na trybuny, ale nie mogło poradzić sobie z ogrodzeniem. Czworonoga próbowała złapać obsługa stadionu, a kibice skandowali głośno "let's go cat!", czyli "do boju, kocie". "Co oni robią? Po prostu otwórzcie drzwi" - emocjonował się komentator.

Kot przechytrzył obsługę, przebiegł pomiędzy pięcioma pracownikami i w najlepsze przemykał po stadionie. Zawodnicy i kibice byli wyraźnie rozbawieni całą sytuacją. W końcu zwierzak znalazł się na trybunach. Mecz natomiast zakończył się wynikiem 7:1 dla Orioles.