Zawodnik zapuszczał włosy na szczytny cel. Teraz je ściął

37

Jakub Kochanowski budził swoimi fryzurami spore zainteresowanie wśród kibiców. Cały czas zapuszczał włosy, które coraz trudniej było ułożyć tak, by mu nie przeszkadzały w grze. Teraz jednak fani będą mogli podziwiać jego nowy wizerunek.

Zawodnik zapuszczał włosy na szczytny cel. Teraz je ściął
Jakub Kochanowski (Instagram)

Fundacja Herosi jest bardzo popularna wśród siatkarzy. Współpracuje z reprezentacją Polski, która przygotowuje specjalny kalendarz w ramach akcji charytatywnej. Zawodnicy na własną rękę angażują się też w inne działania.

Już wcześniej Karol Kłos obcinał włosy i przekazywał je fundacji. Tą samą drogą poszedł Jakub Kochanowski, występujący na tej samej pozycji, młodszy od doświadczonego kolegi. Środkowi rywalizowali po tej samej stronie boiska w PGE Skrze Bełchatów i w kadrze. Podążają jednak podobną drogą.

Jakub Kochanowski od dawna zapuszczał włosy. Niesforna fryzura czasami zdawała się sprawiać mu problemy, ale koniec z tym. Siatkarz pochwalił się na Instagramie, że obciął włosy. Pozostały już tylko cztery równe warkoczyki.

Środkowy Asseco Resovii Rzeszów zwrócił się do Fundacji Herosi. "Włosy już w drodze. Mam nadzieję, że sprawią komuś dużo radości" - napisał zawodnik. Teraz przed nim najważniejsza część sezonu, czyli play-offy. W ćwierćfinale jego zespół zagra z Aluronem CMC Wartą Zawiercie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: "Trafiony, zatopiony". Nieprawdopodobna skuteczność mistrzyni olimpijskiej (wideo)
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić