Zdjęcie zaniepokoiło fanów. Wiadomo, co stało się słynnej WAG

2

Wanda Nara opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać jej podbite oko. Obserwatorzy jednej z najpopularniejszych WAG na świecie natychmiast zaczęli dopytywać, co stało się popularnej małżonce Mauro Icardiego.

Zdjęcie zaniepokoiło fanów. Wiadomo, co stało się słynnej WAG
Wanda Nara uległa wypadkowi w czasie treningu tańca (Instagram, via Getty Images, Massimo Insobato, Wanda Nara)

Wanda Nara nie rozpoczęła przygotowań do walki, czy to pięściarskiej, czy to w innej formule. Jej oko zostało podbite w czasie tańca. Sprawcą urazu jest partner Wandy Nary we włoskiej wersji "Tańca z Gwiazdami".

Tancerz miał przypadkowo kopnąć w twarz Wandę Narę w czasie wykonywania jednej ze skomplikowanych figur. Do nieszczęśliwego wypadku doszło na codziennym treningu.

Wanda Nara nie czekała aż podbite oko zagoi się, nie przykryła go makijażem, a po prostu podzieliła się na Instagramie rzeczywistym zdjęciem jej twarzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

Małżonka piłkarza Mauro Icardiego radzi sobie dobrze na tanecznym parkiecie. Awansowała do półfinału włoskiej edycji, a wspierana na żywo w Rzymie była przez całą rodzinkę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Mauro Icardi wykorzystał dzień wolny w klubie Galatasaray Stambuł i wraz z pięciorgiem dzieci przyleciał z Turcji do Włoch. Wykorzystał do tego prywatny samolot. Wanda Nara pokazała na Instagramie również zdjęcia z serdecznego przywitania z bliskimi na sali treningowej.

Występ popularnej WAG we włoskim show wiąże się z rozłąką z bliskimi. Aktualnie rodzina nie ma dużo wspólnego z Włochami, ponieważ ich ojczyzną jest Argentyna, a Mauro Icardi jest zawodnikiem tureckiego klubu.

Wanda Nara pozostaje jednak popularną osobą we Włoszech. W Italii była często zapraszana także do innych programów telewizyjnych, kiedy jej mąż występował w Sampdorii oraz w Interze. Występowała w nich nie tylko jako WAG, ale również jako agentka sportowca. Początki jej popularności wiążą się ze skandalem - jej romans z Mauro Icardim rozpoczął się, kiedy była związana z innym piłkarzem Maxim Lopezem.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić