Zlatan Ibrahimović szaleje w nowej fryzurze. To piłkarz czy strongman?

4

41-letni piłkarz wygrzewa się pod palmami, ale jednocześnie pokazuje swoim obserwującym w mediach społecznościowych, że niezmiennie dba o formę. Jego ćwiczenia przypominają przygotowania w sportach walki lub siłowych.

Zlatan Ibrahimović szaleje w nowej fryzurze. To piłkarz czy strongman?
Zlatan Ibrahimović w barwach reprezentacji Szwecji (Wikipedia, Football.ua)

Można już było śmiało zapomnieć o widoku Zlatana Ibrahimovicia na boisku. Z powodu kontuzji nie gra w AC Milanie od 22 maja 2022 roku. Minęła cała runda jesienna, minęła przerwa mundialowa i rozgrywki we Włoszech zostały wznowione, a Szwed jak pauzował, tak pauzuje.

O 41-letnim piłkarzu wciąż nie można mówić jako o byłym sportowcu, ponieważ konsekwentnie nie ogłasza zakończenia kariery i zapowiada powrót do grania. W przypadku Zlatana Ibrahimovicia żaden scenariusz nie wydaje się niemożliwy. Jego aktualny kontrakt z Milanem został obniżony, w porównaniu z poprzednim, z powodu problemów zdrowotnych, ale nadal obowiązuje.

Zlatan Ibrahimović nie jest aktywny na boisku, ale jest aktywny w mediach społecznościowych. Głośno komentowana była jego zmiana fryzury, ponieważ reprezentant Szwecji zafundował sobie warkoczyki na głowie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Piłkarz pokazał na TikToku jak dba o formę. Poza bieganiem po plaży, widać jak robi przysiady z ciężarem w rękach. Najciekawsze wydaje się jednak przeciąganie wózka po grząskim piachu. Jego ćwiczenia przypominają przygotowania w sportach walki lub siłowych.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Trudno powiedzieć, jakie oczekiwania mają w Mediolanie wobec powrotu Zlatana Ibrahimovicia. Drużyna od maja radzi sobie bez niego, a jesienią awansowała do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Weteran był liderem szatni przed kontuzją, ale czy od 41-latka można jeszcze oczekiwać dowodzenia zespołem na murawie?

Zlatan Ibrahimović przekonuje takimi filmikami, że podchodzi poważnie do swoich obowiązków, a jego powrót zbliża się dużymi krokami. Czego jak czego, ale tężyzny fizycznej nie powinno mu zabraknąć. "Ładowanie baterii" - tak podpisał swój filmik na TikToku.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić