Zlatan Ibrahimović szaleje w siłowni. Zdjęcia robią furorę

16

40-latek uatrakcyjnia sobie przygotowania do powrotu na boisko. Zlatan Ibrahimović zainspirował się tym razem Brucem Lee.

Zlatan Ibrahimović szaleje w siłowni. Zdjęcia robią furorę
Zlatan Ibrahimović trenuje w siłowni (Facebook, Facebook)

Zlatan Ibrahimović ma w planie pomóc Milanowi w walce o mistrzostwo Włoch. W miniony weekend jego drużyna została liderem w lidze, a jej forma rośnie. Sam wielki napastnik zmaga się z licznymi kontuzjami i od początku sezonu nie występuje regularnie. Ostatnio głównie oklaskuje młodszych kompanów z klubu z trybun.

Piłkarz przygotowuje swoje ciało do powrotu na boisko. Często przychodzi do siłowni i jak na Zlatana przystało, nie ogranicza się do standardowych i nużących powtórzeń tych samych ćwiczeń. Publikowane przez niego filmy z treningów zdobywają dużą popularność w internecie.

Ostatnio Ibrahimović złapał się nogami drążka i wykonywał podnoszenia z kostkami lodu w dłoniach. Wyciągał je z ustawionego pod przyrządem do treningu pojemnika z wodą. Inspiracją dla napastnika był tym razem Bruce Lee.

Zlatan Ibrahimović był ostatnio na boisku 23 stycznia w bezbramkowym meczu z Juventusem. W tym sezonie zdobył osiem goli, niezmiennie stanowi inspirację dla zespołu. Powrót weterana był impulsem dla przezwyciężenia przez Milan dużego kryzysu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić