Znana dziennikarka ma dość. Mężczyźni oszaleli na punkcie jej stóp

23

Laura Woods dostaje wysyp komentarzy w internecie, ilekroć pokaże się na antenie, albo na zdjęciu z odkrytymi stopami. Dziennikarka sportowa ma coraz mniej cierpliwości wobec wałkujących jeden temat mężczyzn.

Znana dziennikarka ma dość. Mężczyźni oszaleli na punkcie jej stóp
Laura Woods w czasie prowadzenia studia do meczu (Instagram, Laura Woods)

Laura Woods jest dziennikarką rozpoznawalną nie tylko w Wielkiej Brytanii. Ma wszechstronne zainteresowania i dobrze odnajduje się w tematyce piłki nożnej, sportów walki czy darta.

Spotyka się z gwiazdami sportu i relacjonuje największe wydarzenia.

35-letnia dziennikarka zwierzyła się, na punkcie której części jej ciała oszaleli mężczyźni. Chodzi o jej stopy, które bez przerwy doczekują się recenzji w komentarzach w mediach społecznościowych czy w prywatnych wiadomościach. Laura Woods ma tego serdecznie dość.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Za każdym razem, kiedy na zdjęciu nie mam butów, bardzo wiele osób albo chwali moje stopy, albo wręcz przeciwnie. Trudno to wytrzymać. Piszą, że mam stopy jak łódka, chociaż mają dokładnie taki rozmiar jak brytyjska średnia - mówi Laura Woods w podcaście Staying Relevant.

Brytyjka postanowiła nie patyczkować się z monotematycznymi obserwującymi. Laura Woods jest przekonana, że poświęcają oni zdecydowanie za dużo czasu jej stopom.

Kilka razy odpowiedziałam na negatywne komentarze i odniosłam się do męskości ich autorów. Nigdy nie zaczynałam takich potyczek, zawsze to był odwet. Nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą, że nie mogę tak odpowiadać. Mam być tylko siedzącą paprotką dlatego, że jestem dziennikarką? Nie, jestem uparta i będę walczyć aż do śmierci - dodaje Laura Woods.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Brytyjka ma 685 tysięcy obserwujących na Instagramie. Dzieli się na nim nie tylko życiem zawodowym, ale również wydarzeniami z życia prywatnego. Za nią intensywny czas związany z końcem sezonu w Premier League.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić