aktualizacja 

Znany Niemiec i włoska gwiazda zaskoczyli internautów relacją ze świąt

2

Związek dziennikarki sportowej Diletty Leotty z bramkarzem Lorisem Kariusem nie jest już tajemnicą. Włoszka pokazała, że w święta wielkanocne para urządziła sobie małą imprezę. Piłkarz był na niej DJ-em.

Znany Niemiec i włoska gwiazda zaskoczyli internautów relacją ze świąt
Diletta Leotta spędziła święta na Sycylii (Instagram, Diletta Leotta)

Diletta Leotta chwali się sycylijskim pochodzeniem i kilka razy w roku stara się odwiedzać bliskich na największej z włoskich wysp. Oglądając ostatnie zdjęcia i relacje w mediach społecznościowych dziennikarki, można było odnieść wrażenie, że zabrała Lorisa Kariusa na konkretne zapoznanie z rodziną.

Od pewnego czasu związek dziennikarki sportowej z bramkarzem nie jest tajemnicą. Para poinformowała o łączącym ich uczuciu, a ponadto od marca wiadomo, że Leotta i Karius spodziewają się przyjścia na świat ich pierwszego dziecka.

Włosi nie spędzili dwóch dni świątecznych wyłącznie przy stole czy na spokojnych spacerach. W poniedziałek zorganizowali sobie małą imprezę w jednej z posiadłości na Sycylii. Rodzina dziennikarki dała się porwać do tańca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Diletta Leotta pokazała na Instagramie, że wybraniec jej serca Loris Karius wcielił się w rolę DJ-a na imprezie. Jak dotąd, nie było wiadomo o muzycznym zamiłowaniu Niemca. Dlatego internauci byli zaskoczeni, kiedy w relacji Włoszki zobaczyli mocno zaangażowanego za konsolą sportowca.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Za sprawą Diletty Leotty bramkarz może poznać włoskie obyczaje. Wcześniej nie był związany z krajem na południu Europy. W swojej karierze reprezentował niemieckie Mainz i Union Berlin, turecki Besiktas Stambuł, a także angielskie Liverpool FC oraz Newcastle United. W ostatnich tygodniach nie można go często oglądać na boiskach, ale często widać go na profilach partnerki.

Loris Karius mógł naładować baterie sycylijskim słońcem przed powrotem do Anglii. Para stara się spędzać ze sobą czas, choć dzielą ich tysiące kilometrów. Już niebawem sprawdzą się w roli rodziców, a to również spore wyzwanie.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić