aktualizacja 

Zobaczył, co zrobił Chalidow. Szyderczy komentarz Najmana

38

Nie milkną echa walki Tomasza Adamka i Mameda Chalidowa. Swoją refleksją na ten temat podzielił się również Marcin Najman, który ocenił, że bohaterowie main eventu KSW Epic wzięli przykład z jego osoby. Nawiązał tym samym do głośnego skandalu na gali Fame MMA 8, którego był głównym "bohaterem". Również wielu internautów żartobliwie zauważa, że w trakcie jednej ze swoich akcji Chalidow "przynajmanił"

Zobaczył, co zrobił Chalidow. Szyderczy komentarz Najmana
Na dużym zdjęciu Chalidow obalający Adamka. Na małym Marcin Najman (Licencjodawca, s)

Nie tak miała zakończyć się długo wyczekiwana walka bokserska Mameda Chalidowa i Tomasza Adamka.43-letni zawodnik pochodzący z Czeczenii po trzeciej z sześciu zaplanowanych rund zgłosił kontuzję ręki, przez co zwycięzcą starcia został Adamek.

Zanim do tego doszło Chalidow, zdaniem wielu obserwatorów, przeważał nad swoim rywalem. W pewnym momencie górę wzięły jednak jego przyzwyczajenia z MMA. W drugiej rundzie Mamed obalił Adamka, za co został mu odjęty punkt.

Jakoś tak dziwnie na niego leciałem. To nie było specjalnie. To był odruch. Po co ja miałbym go obalać? Żeby go dosiąść i bić? To nie było specjalnie. Miałem wrażenie, że jak na niego leciałem, to odruchowo zapaśniczo nogę mu podciąłem. Nic mu się nie stało, to nie było nic ważnego - tłumaczył Chalidow

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Adamek przemówił po walce z Chalidowem. "Szkoda, że nie było wielkiego widowiska"
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na dość komiczną sytuację zwrócił też uwagę Marcin Najman. "El Testosteron" tuż po zakończeniu walki skomentował pojedynek za pośrednictwem swojego Instagrama. Najman pokusił się o śmiałą tezę, gdyż zasugerował, że Adamek i Chalidow inspirowali się jego walkami. Freak fighter wskazał też, który z bohaterów main eventu KSW Epic zrobił na nim lepsze wrażenie.

Uczą się. Uczą się od "Cesarza" (taki pseudonim sam sobie nadał Najman - przyp. red) kilku "myczków". Ringowych, klatkowych. Pozdrawiam was. Mamed był lepszy! - oznajmił.

Komentarz Najmana nawiązuje do sytuacji z gali Fame MMA 8. "El Testosteron" mierzył się wówczas z Kasjuszem "Donem Kasjo" Życińskim. Walka została zakontraktowana w formule bokserskiej, jednak Najman najpierw obalił przeciwnika, a po napomnieniach od sędziego wyprowadził jeszcze kilka kopnięć, za co został ostatecznie zdyskwalifikowany.

"El Testosteron" w swoim materiale sugeruje, że Mamed inspirował się tą sytuacją, obalając Adamka na gali KSW. Słowa te należy jednak traktować z dużą rezerwą. Chalidow zadziałał bowiem instynktownie, a faule Najmana w walce z Życińskim były ewidentnie wykonane z pełną premedytacją.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić