Zobaczył informację o Kaczyńskim. Od razu zareagował

9

Piotr Nowakowski w ostatnim czasie jest mocno aktywny w mediach społecznościowych. Były reprezentant Polski od lipca 2023 roku zmaga się z kontuzją, przez co nie oglądamy go na boisku. Z tego powodu często decyduje się komentować działania polityczne i tak samo było tym razem, gdy Jarosław Kaczyński złożył niekompletne przyrzeczenie ws. Pegasusa.

Zobaczył informację o Kaczyńskim. Od razu zareagował
Na zdjęciu: Piotr Nowakowski (WP, Michal Mieczkowski)

Od wielu miesięcy na siatkarskich parkietach nie mamy okazji obserwować poczynań Piotra Nowakowskiego. Środkowy Projektu Warszawa w lipcu 2023 roku przeszedł zabieg, po którym wciąż nie jest gotowy do gry.

Środkowy stołecznego klubu zapowiadał, że wróci do gry w lutym lub marcu. Tymczasem w połowie drugiego z wymienionych miesięcy Nowakowski wciąż pozostaje bez rozegranej minuty.

Były reprezentant Polski z uwagi na długą przerwę spowodowaną kontuzję ma zatem sporo czasu, by przeznaczyć go na inne rzeczy niż siatkówka. Z tego powodu stał się mocno aktywny w mediach społecznościowych i często komentuje działania polityczne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Co za forma Tysona! Ten filmik mówi sam za siebie

Wpisy siatkarza pokazują, że ten nie był zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości, czyli partii, która w ostatnich latach rządziła w Polsce. Teraz bowiem ponownie zdecydował się zabrać głos po tym, jak oglądał kanał TVN 24.

Nowakowski odniósł się do tego, że prezes PiS Jarosław Kaczyński stawił się przed komisją śledczą do spraw Pegasusa. Na głównym pasku widnieje napis, iż ten złożył niekompletne przyrzeczenie. Polityk stwierdził bowiem, że bez pozwolenia ze strony premiera nie może powiedzieć wszystkiego, co wie.

"Coś mnie ominęło?" - zapytał Nowakowski z wymownym emotikonem.

Zapewne aktywność środkowego dotycząca polityki będzie mniejsza, gdy ten wróci do gry. Na ten moment niewiadomą jest, czy uda mu się rozegrać mecz w tym sezonie. Na ten moment mówi się, że w kolejnych rozgrywkach nie zobaczymy go w barwach Projektu z uwagi na wygasający kontrakt.

Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić