J.A| 

Żona Leo Messiego jest zrozpaczona. Emocjonalny wpis Antoneli Roccuzzo

5

Odejście Luisa Suareza z Barcelony zasmuciło nie tylko Leo Messiego, ale także jego żonę. Antonela Roccuzzo mocno zaprzyjaźniła się z wybranką Urugwajczyka.

Żona Leo Messiego jest zrozpaczona. Emocjonalny wpis Antoneli Roccuzzo
(Instagram)

Leo Messi i Luis Suarez byli najlepszymi przyjaciółmi w Barcelonie. Drugi z nich musiał odejść z klubu po tym, jak w składzie na nowy sezon nie widział go trener Ronald Koeman.

Obaj gwiazdorzy nie ukrywają, że nić porozumienia znalazły ze sobą całe rodziny, którzy często spędzały razem wakacje. Żony piłkarzy od wielu lat przyjaźnią się, a dzieci chodziły do jednej szkoły.

Po odejściu Suareza jako pierwszy emocjonalny wpis zamieścił Leo Messi, który godnie pożegnał swojego kompana. Teraz to samo uczyniła jego żona, która będzie tęsknić za Sofią Balbi. 

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Dziękuję za tyle śmiechu, tak wielu przyjaciół i niekończące się rozmowy. Byłaś dla nas jak rodzina. Brak mi słów, żeby Ci powiedzieć, jak bardzo będę tęsknić za Tobą i Twoją wspaniałą rodziną - czytamy we wpisie Roccuzzo.

Madryt zamiast Barcelony. Suarez już strzela gole

Luis Suarez wraz z rodziną przeprowadził się do Madrytu i został piłkarzem Atletico. Już w pierwszym meczu dla nowej drużyny zdobył dwie bramki.

Zobacz także: Ponowne zamrożenie gospodarki? Balcerowicz: nie zachęcam
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić