J.A| 

Pokłócił się z żoną i oddał policjantowi bentleya. Tyson ujawnia

3

Mike Tyson znany jest z tego, że nie gryzie się w język. Amerykanin po latach wspomina sytuację z policjantem, który przyjął jego bentleya. Historia jest niesamowita.

Pokłócił się z żoną i oddał policjantowi bentleya. Tyson ujawnia
(Instagram)

Mike Tyson w latach 90. był niekwestionowanym mistrzem świata wagi ciężkiej. To jeden z najbardziej brutalnie walczących pięściarzy, jednak znany jest też z wielkich skandali, o których pamięta cały świat.

Amerykanin prowadził niezwykle burzliwe życie. Ma na swoim koncie wyrok za gwałt, pobicia fotografów i prostytutek, a także spłodzenie dziecka ze strażniczką więzienną.

Teraz przyznał się, że przekupił... policję. Wyjaśnił, że bał się aresztowania ze strony funkcjonariuszy po kłótni z żoną.

Oddał bentleya po kłótni z żoną

W 1988 roku mistrz świata wagi ciężkiej miał ochotę na Burger Kinga, więc zabrał Robin Givens ze sobą do lokalnej restauracji sieciowej. Gdy aktorka znalazła prezerwatywy w jego aucie, rozpętała się duża kłótnia. Jego żona rozbiła inny samochód i gdy przyjechała policja, Tyson zdecydował się przekupić funkcjonariusza.

Bałem się, że zostanę aresztowany, dlatego zaproponowałem policjantowi mojego betleya. Wziął go i odjechał - wspomina w rozmowie z "Complex News".

Niedługo Mike Tyson powróci na ring, do czego solidnie się przygotowuje. Po raz pierwszy od 15 lat stanie do walki. Jego rywalem w ośmiorundowej potyczce pokazowej będzie Roy Jones Jr.

Zobacz także: Sukces Jana Błachowicza pozwoli zerwać kłopotliwą łatkę? Joanna Jędrzejczyk: MMA to nie mordobicie!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić