VDB| 

Żona polityka PiS nie wytrzymała. Pokłóciła się z polską gwiazdą filmów dla dorosłych

184

Polska gwiazda filmów dla dorosłych, znana jako Natalie Wayne, zyskuje coraz większą popularność. Teraz zdecydowała się sprawdzić w nowej profesji - freak fightach. Tego już nie wytrzymała Marianna Schreiber, żona polityka PiS. Zadzwoniła na konferencję i bezpośrednio wyraziła swoje zdanie o profesji nowej zawodniczki Prime Show MMA.

Żona polityka PiS nie wytrzymała. Pokłóciła się z polską gwiazdą filmów dla dorosłych
Marianna Schreiber pokłóciła się z Natalie Wayne (YouTube)

Przez długi czas Natalie Wayne nie była szeroko znana. Skupiała się na swojej niszy filmów dla dorosłych, co nie przynosiło jej większej popularności. Zmieniło się to, gdy wzięła udział w projekcie GOATS. Od tamtej pory jest czołową polską influencerką i ma wielu fanów nie tylko na "pomarańczowej platformie", ale również na Instagramie i Twitterze. Nic więc dziwnego, że otrzymała zaproszenie od Prime Show MMA.

Natalie Wayne sprawdzi się w nowej roli

Polka z entuzjazmem przyjęła propozycję i weźmie udział w Prime Show MMA 7. Gala odbędzie się 13 stycznia w Koszalinie. Jej rywalką będzie kontrowersyjna uczestniczka programu "Love Never Lies" z Netflixa, Bernadeta Urbańska, znana z tego, że jako jedyna uczestniczka zdradziła swojego partnera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz, gdzie Milik zabrał ukochaną. Jej zdjęcia zachwycają

Obie panie pojawiły się na wtorkowej konferencji, gdzie przedstawiono zawodników zbliżającej się gali. Gdy Natalie Wayne zaczęła opowiadać o trudach swojej dotychczasowej profesji, Marianna Schreiber postanowiła interweniować.

Marianna Schreiber pokłóciła się z gwiazdą filmów dla dorosłych

Małżonka posła Prawa i Sprawiedliwości postanowiła przerwać tę promocję pornografii. Dlatego wystosowała specjalny apel do włodarzy Prime Show MMA.

- Dzwonię tutaj jako matka i jestem zażenowana. To jest słabe, że promuje się tutaj takie wzorce - mówiła wprost Marianna Schreiber.
- Ja nie mam nic do tego co robisz. Praca jak praca. Każdy niech robi co chce i lubi, ale nie powinno się tego promować. Zwracam się do federacji, aby nie dawać jej rozgłosu - kontynuowała żona polityka PiS.

Na koniec Marianna Schreiber dała Natalie Wayne radę. W ten sposób chciała przestrzec ją przed problemami, które mogą ją spotkać za kilka lat gdy postanowi się wycofać z tej branży.

- Zostaniesz kiedyś matką, będziesz miała dzieci i będziesz z całego serca żałowała tego, co robisz teraz - zakończyła Marianna Schreiber.

Przypomnijmy, że żona posła może coś na ten temat wiedzieć. Niedawno w sieci krążyły jej roznegliżowane zdjęcia, na których było widać dzieci w tle. Ponadto, jako modelka, m.in. w Top Model, uczestniczyła w odważnych sesjach zdjęciowych.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić