Żona powiedziała dość. Znany pięściarz zobaczył rzeczy w śmietniku

8

Żona postanowiła spakować rzeczy niewiernego Andy'ego Ruiza i zrobić z tego wydarzenie medialne. Lądowanie osobistych przedmiotów Amerykanina w śmietniku uwieczniła filmem i pokazała w internecie.

Żona powiedziała dość. Znany pięściarz zobaczył rzeczy w śmietniku
Julia Lemus Garcia u boku Andy'ego Ruiza (Instagram, Julia Lemus Garcia)

Od 2019 roku Andy Ruiz stoczył tylko dwa pojedynki. W Stanach Zjednoczonych zwyciężał z Chrisem Arreolą oraz Luisem Ortizem. W ten sposób podniósł się po porażce w rewanżowej walce z Anthonym Joshuą. Amerykanin, meksykańskiego pochodzenia, przechodzi przez perturbacje w życiu prywatnym.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Andy Ruiz został wyrzucony z domu, który dzielił z żoną Julią Lemus Garcią oraz ich pięciorgiem dzieci. Jak informują media, powodem gwałtownej reakcji kobiety była zdrada pięściarza. Meksykanin nie po raz pierwszy został przyłapany na niewierności.

34-letni sportowiec zobaczył w internecie, jak jego prywatne przedmioty lądują w koszu na śmieci. To samo mogły obejrzeć tysiące internautów. To dlatego, że Julia Lemus Garcia udostępniła film z tego wydarzenia publicznie w mediach społecznościcowych. Zawierał on także fragmenty rozmów małżonków na Messengerze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Nagranie zniknęło z internetu dopiero po kilku dniach. Aktualnie nie można go odtworzyć, ale prawdopodobnie zrobili to wszyscy zainteresowani, a zrzuty ekranu można znaleźć na wielu stronach.

Julia Lemus Garcia zadeklarowała, że jej decyzja o zakończeniu związku z popularnym pięściarzem jest nieodwracalna, a on może kontaktować się z nią wyłącznie za pośrednictwem prawników. Wcześniej Meksykanka godziła się z niewiernością małożnka ze względu na dobro dzieci, które są oczkiem w głowie Andy'ego Ruiza.

Chcę zaznaczyć, że zawsze będę dbać o dobro moich dzieci i zawsze będę szanować ich matkę. Dziękuję bardzo fanom za wsparcie i proszę o uszanowanie mojej prywatności - powiedział Andy Ruiz, od którego małżonka chce uzyskać alimenty.
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić