Żony przygotowały niespodziankę dla piłkarzy. Czekała na łóżku

10

WAG's z Anglii postanowiły wspólnie zaangażować się w motywowanie swoich mężów i partnerów w Euro 2024. Przygotowały specjalne paczki, które czekały na łóżkach piłkarzy w ośrodku treningowym.

Żony przygotowały niespodziankę dla piłkarzy. Czekała na łóżku
Megan Pickford wśród WAG's reprezentacji Anglii (Instagram, Megan Pickford)

W poprzednich mistrzostwach Europy reprezentacja Anglii otarła się o sukces. Została pokonana dopiero w finale na stadionie Wembley. O porażce z Włochami zdecydowała niższa skuteczność w konkursie rzutów karnych. Anglicy wybrali się na Euro 2024 ponownie z mistrzowskimi aspiracjami, a w kadrze doszło do zmian, którymi zaskoczył selekcjoner Gareth Southgate.

Reprezentacja Anglii stacjonuje w ośrodku treningowym Weimarer Spa w Blankenhain. Znajduje się on w centralnej części Niemiec, stosunkowo blisko granicy z Czechami. Piłkarze przygotowują się do meczów w pięciogwiazdkowym hotelu.

Kiedy piłkarze weszli do swoich pokojów w hotelu, znaleźli na łóżkach niespodzianki. Żony i partnerki piłkarzy przygotowały w tajemnicy paczki dla reprezentantów Anglii. Motywacyjne drobiazgi zostały przyszykowane również przez dzieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

W paczkach znalazły się zapieczętowane listy, które piłkarze mają otwierać stopniowo przed kolejnymi meczami Euro 2024. Pierwsza okazja, do przeczytania listu, będzie przed inauguracyjnym spotkaniem przeciwko Serbii.

Jak informuje brytyjski tabloid "The Sun", w paczkach można znaleźć zdjęcia rodzinne, znaczące pamiątki czy też po prostu specjalne, pluszowe misie z rodzinnego domu. Selekcjoner Gareth Southgate musiał na to pozwolić, a może właśnie on zainicjował taki dodatkowy sposób motywowania podopiecznych.

Listy od bliskich mogą dać piłkarzom dodatkowy impuls w chwilach zmęczenia. Zdjęcia rodziny czy przyjaciół mogą przykleić na ścianie pokoju hotelowego, żeby poczuć się jak w domu. Pluszaki zostały nasączone perfumami, żeby także przypominały o bliskich. Piłkarze będą z dala od bliskich przez ponad miesiąc, więc sztab dba o każdy szczegół - czytamy w "The Sun".
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić