VDB| 

"Zwariowany Pudzian". Oryginalne życzenia Pudzianowskiego na Dzień Kobiet

5

W mediach społecznościowych nie brakuje gwiazd składających życzenia z okazji Dnia Kobiet. Jednak jedne z najbardziej oryginalnych złożył Mariusz Pudzianowski. Postarał się jak nikt inny!

"Zwariowany Pudzian". Oryginalne życzenia Pudzianowskiego na Dzień Kobiet
Mariusz Pudzianowski (Facebook.com)

Mariusz Pudzianowski to synonim sukcesu. Osiągnął wiele w sporcie, prowadzi prężnie działające biznesy, często pojawia się w mediach, a do tego ma ogromne poczucie humoru. Wydawałoby się, że o takiego partnera kobiety powinny się nieomal bić, tymczasem doświadczony sportowiec ciągle jest wolny.

Pudzianowski z okazji Dnia Kobiet za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył fankom życzenia. Jak jednak sam przyznał, chciał się nieco bardziej postarać. Tak też zrobił.

Drogie Panie, wszystkiego najlepszego z okazji waszego święta. Nie wrzucam żadnych zdjęć, wolę wam osobiście to przekazać w kilku słowach. Wszystkiego najlepszego w dniu waszego święta. Tym najmłodszym, tym średnim oraz tym najstarszym paniom jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam, zwariowany Pudzian - mówił na nagraniu Mariusz Pudzianowski.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

"Pudzian" oprócz standardowej formułki pokusił się również o coś bardziej szczerego. - Przede wszystkim wytrwałości z takimi urwisami jak ja. Lepszymi, gorszymi, po prostu, abyście miały nerwy stalowe, bo przy nas facetach trzeba takie mieć - dodał Pudzianowski.

Czyżby Mariusz Pudzianowski zasugerował, że kobiety chcące się z nim związać muszą mieć wyjątkowo silne nerwy? Całkiem możliwe. Zresztą nie można się dziwić tym słowom. Już samo to, że "Pudzian" jest czynnym zawodnikiem MMA, który każdego tygodnia poświęca dziesiątki godzin na trening powoduje, że jego partnerka powinna być wyjątkowo cierpliwa.

Zobacz także: Fame MMA 9. To była najdłuższa walka kobiet. Way of Blonde: To uzależnia
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić