Jechałem pierwszym kursem autobusu 666. To zdziwiło mnie najbardziej
26 czerwca 2026 roku z Krakowa do Helu pojechał pierwszy kurs linii 666 realizowany przez firmę FlixBus. Pojechałem nim do celu, dosiadając się w Warszawie. Następnego dnia wróciłem tą samą trasą. Tym, co zdziwiło mnie najbardziej, był fakt, że część pasażerów nie miała pojęcia, jakim numerem jedzie. Kierowcy podsumowali pierwszy przejazd.