aktualizacja 

Messenger nie działa! Polscy internauci są wściekli

158

Od około 2-3 godzin występuje poważny problem z Messengerem. Pojawiają się trudności z wysyłaniem wiadomości. Albo w ogóle nie wychodzą, albo udaje się je przesłać z ogromnym opóźnieniem. O co chodzi?

Messenger nie działa! Polscy internauci są wściekli
Od około 9:00 występują problemy z Messengerem (Pixabay)

Internauci są wściekli. To dlatego, że nie działa bardzo popularny komunikator - Messenger. Wiele osób nie może skontaktować się ze swoimi współpracownikami lub przyjaciółmi.

Zgłoszenia na DownDetector wskazują na to, że problem jest ogólnopolski. Okazuje się również, że problemy mają też osoby mieszkające w innych zakątkach świata.

Messenger ma poważne problemy. Już od rana!

Pierwsze sygnały wskazujące na to, że z Messengerem dzieje się coś niedobrego pojawiły się już około godziny 9:00. Później problem zaczął się rozprzestrzeniać.

Okazuje się, że internauci zgłaszają nie tylko problemy z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości. Pojawiają się też kłopoty z powiadomieniami. W wersji komputerowej niektórych powiadomień nie da się usunąć.

Na razie nie wiadomo, ile potrwa awaria. Nie podano też, co jest przyczyną tych niedogodności.

Najnowsze informacje wskazują na to, że problemy dotyczą już nie tylko Messengera. Prawidłowo nie działa również Facebook i Instagram. Kłopoty z dostępem do tych platform sygnalizuje coraz więcej internautów, oczywiście za pośrednictwem DownDetector.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić