Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Niecodzienny finał policyjnej obławy. Szukali narkotyków, znaleźli małe zoo

15

Brytyjscy antyterroryści podczas przeszukania w domu przestępcy natknęli się na niecodzienny widok. W jego sypialni było kilkanaście egzotycznych zwierząt.

Niecodzienny finał policyjnej obławy. Szukali narkotyków, znaleźli małe zoo
(Essex Police)

Policjanci szukali narkotyków. Mieli sygnały, że w jednym z mieszkań w brytyjskim Essex może ukrywać się producent marihuany. Oprócz, "standardowego" w takich sytuacjach, małego laboratorium, natknęli się jednak na dość niecodzienny widok. Mężczyzna przetrzymywał w sypialni całą kolekcję egzotycznych i niebezpiecznych zwierząt.

Nie tylko hodował "trawkę", ale miał też ciekawsze hobby. W skład jego żywej kolekcji wchodziły: krokodyl, szesnaście węży (w tym kobra i boa dusiciel), jadowite pająki i skorpiony. Weterynarz ocenił, że wszystkie były niedożywione.

Zwierzęta były niedożywione i przetrzymywane w koszmarnych warunkach. Po wezwaniu specjalistycznej jednostki, zostały przewiezione do schroniska, by tam objąć je odpowiednią opieką.

Podejrzany trafił do aresztu, ale wypuszczono go za kaucją. Usłyszy akt oskarżenia, w którym znajdzie się produkcja narkotyków, znęcanie nad zwierzętami i nielegalne posiadanie niebezpiecznych gatunków zwierząt.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Aresztowani pseudokibice jednego z krakowskich klubów sportowych
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić