aktualizacja 

Przemytnik z tupecikiem. Celnicy osłupieli, gdy mu go oderwali

11

Na wyżyny kreatywności wspiął się pasażer przyłapany na lotnisku w Nowym Delhi. Mężczyzna próbował przemycić wartościowy kruszec pod tupecikiem, który był przyklejony do jego głowy.

Przemytnik z tupecikiem. Celnicy osłupieli, gdy mu go oderwali
Pasażer zszokował celników (Twitter, Delhi Customs)

Pomysłowy pasażer podróżował z Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich do Nowego Delhi w Indiach. Na jego nieszczęście celnicy zaprosili go na kontrolę osobistą. To właśnie wtedy odkryto jego sekret, który skrywał pod tupecikiem.

Obywatel Indii wprawił celników w totalne osłupienie. Mężczyzna chciał nielegalnie przemycić złoto o wartości 40 tysięcy dolarów. Zapewne nie byłoby w tym nic aż tak nadzwyczajnego, gdyby nie sposób, w jaki pasażer ukrył metal. Hindus ogolił górę głowy, aby przykleić przetopiony na plastry kruszec na łysinę. Następnie przykleił na nie tupecik, dzięki czemu stwarzał pozory posiadania włosów. Do sieci trafiło wideo, na którym celnicy odkrywają ukryty skarb.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wielu internautów było pod wrażeniem pomysłowości pasażera. Mężczyzna poniesie jednak surowe konsekwencje za nieudaną próbę przemytu. Celnicy niezwłocznie aresztowali go i teraz przemytnik czeka na proces sądowy.

Trzeba mu przyznać, że sposób, który wybrał jest niesamowity - podkreślił komentujący.
Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić