aktualizacja 

Ekstremalna atrakcja w Chicago. Pięściarka nie dała rady

7

Chicago słynie z wysokich wieżowców i drapaczy chmur. W wielu z nich mieszczą się tarasy widokowe, z których podróżni oraz mieszkańcy mogą podziwiać miasto. Jeden ze słynnych punktów widokowych to Chicago 360, na terenie którego czeka ciekawa atrakcja, tylko dla najodważniejszych. Chociaż czasem nawet tak silni, jak zawodniczka UFC - Molly McCann - nie dają rady.

Ekstremalna atrakcja w Chicago. Pięściarka nie dała rady
Ta atrakcja turystyczna rozłożyła pięściarkę na łopatki (Instagram)

Słynny taras widokowy Chicago 360 zlokalizowany jest w najbardziej reprezentatywnej części miasta. Mieści się w wieżowcu przy North Michigan Avenue 875. Osoby, które zakupiły bilet, mogą podziwiać widoki z 94 piętra. Cały budynek mierzy aż 344 metry, a wewnątrz znajduje się 50 wind. Warto dodać, że są one niewiarygodnie szybkie, a podróż z dołu do punktu widokowego zajmuje zaledwie 15 sekund.

Tilt, czyli przerażająca pochylnia

Atrakcja tylko dla odważnych nazwana się "Tilt", czyli pochylnia. Chętni mogą ustawić się przy oknie, trzymając się specjalnych uchwytów. Zabawa zaczyna się w momencie, kiedy podłoga odchyla się od bryły budynku, a na takiej wysokości robi to ogromne wrażenie.

Z ekstremalnej atrakcji postanowiła skorzystać nieustraszona kobieta i zawodniczka mieszanych sztuk walki - Molly McCann. W zamieszczonym na Instagramie materiale wideo widać, że atrakcja turystyczna położyła pięściarkę na łopatki. Nagranie w social mediach ma już prawie 40 tys. polubień.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"O mój Boże! Nie mogę!"

Kobieta, która w swoim życiu stoczyła niejedną ciężką walkę, została pokonana przez pochylnię. Chociaż próbowała kilkakrotnie, strach okazał się zbyt duży. - Nie dam rady, pocę się - mówi na wideo. Internauci w komentarzach pocieszają Molly i rozumieją jej zachowanie.

"Jesteśmy z Tobą Molly. Też nie lubię czegoś takiego", "Podjęłabym taką samą decyzję", "Nigdy, przenigdy" - komentują internauci.

Znaleźli się również fani ekstremalnych atrakcji, którzy deklarują, że marzą o skorzystaniu z pochylni.

"Nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć. Wygląda niesamowicie" - czytamy pod materiałem wideo. "Daj spokój Molly. W UFC są straszniejsze dziewczyny niż te rzeczy" - pisze inny mężczyzna.

Źródło: Instagram

Zobacz także: Nietypowa wyprawa polskiej rodziny. "Jestem dumny z żony i dzieci"
Autor: NGU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić