aktualizacja 

Nie mogła uwierzyć, co robi pasażer na siedzeniu obok. Wszystko nagrała

48

TikTokerka Alina Bedrossian miała pecha i trafiła w samolocie na dziwnego pasażera na miejscu obok. Próbowała zrelaksować się w trakcie lotu, nagle odkryła, co mężczyzna robi. Aż zaniemówiła z wrażenia.

Nie mogła uwierzyć, co robi pasażer na siedzeniu obok. Wszystko nagrała
Kobieta nagrała dziwne zachowanie pasażera obok (Adobe Stock)

Alina Bedrossian nie mogła uwierzyć własnym oczom. Siedziała na środkowym miejscu obok mężczyzny, którego w pewnym momencie nakryła na robieniu jej z ukrycia zdjęć.

Koszmarny pasażer w samolocie

Pasażer siedzący pod oknem wyciągnął telefon i nachylił się w dziwnej pozie, żeby sfotografować jej stopy. Na dodatek po zrobieniu kilku ujęć, bez skrępowania zaczął je przeglądać i edytować.

Alinie udało się nagrać dziwaczne zachowanie mężczyzny, a wideo udostępniła na TikToku.

"Tak, mam buty i nie znam faceta!" - skomentowała wzburzona.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Na wideo widać nie tylko moment, gdy pasażer robi jej zdjęcia, ale także to jak je edytuje. "I co miałam powiedzieć?" - dopytuje Alina.

Internauci w szoku

Użytkownicy modnej aplikacji nie mogli uwierzyć, że mężczyzna się tak zachowywał. "Trzeba było zawołać stewardessę i o wszystkim poinformować. Może by cię przenieśli do pierwszej klasy" - radzi jeden z nich.

Inny użytkownik zastanawia się, czy zachowanie mężczyzny nie było bardziej normalne niż się wszystkim wydaje: "Może po prostu spodobały mu się te buty i chciał wysłać zdjęcie przyjaciółce albo żonie".

Koszmarny lot do Gdańska

Ostatnio opisywaliśmy innego koszmarnego pasażera. Danielle McLean nie zapamięta najlepiej niewiele ponad 2-godzinnego lotu z Edynburga do Gdańska. 34-latka siedziała na miejscu przy oknie, a na siedzeniu obok inna kobieta.

Nieznajoma koniecznie chciała robić zdjęcia przez okno, więc wyjęła swój telefon i wyciągnęła rękę przed nosem Danielle, nie pytając, czy jej to nie przeszkadza.

Co gorsza nie chodziło o jedno ujęcie. Kobieta robiła zdjęcia i filmy przez praktycznie cały lot.

Zobacz także: Lądowanie Ryanaira w Bristolu. Pilot posadził maszynę przy bardzo silnym wietrze
Autor: IKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić