Koszmar pasażerki. Nie mogła uwierzyć, co robi kobieta na siedzeniu obok

456

Podróż liniami Ryanair z Edynburga do Gdańska była dla jednej z pasażerek wyjątkowo nieprzyjemna ze względu na zachowanie kobiety siedzącej obok niej. 34-letnia Danielle McLean była tak zszokowana jej postawą, że nie była w stanie zwrócić jej uwagi.

Koszmar pasażerki. Nie mogła uwierzyć, co robi kobieta na siedzeniu obok
Pasażerka linii Ryanair przeżyła nieprzyjemne chwile podczas lotu do Gdańska (TikTok)

Danielle McLean nie zapamięta najlepiej niewiele ponad 2-godzinnego lotu z Edynburga do Gdańska. 34-latka siedziała na miejscu przy oknie, a na siedzeniu obok inna kobieta.

Koszmarny lot do Gdańska

Nieznajoma koniecznie chciała robić zdjęcia przez okno, więc wyjęła swój telefon i wyciągnęła rękę przed nosem Danielle, nie pytając, czy jej to nie przeszkadza.

Co gorsza nie chodziło o jedno ujęcie. Kobieta robiła zdjęcia i filmy przez praktycznie cały lot.

Kobieta na środkowym siedzeniu właśnie zaczęła pochylać się nade mną, robiąc filmy przez okno - opowiada McLean, cytowana przez "The Sun". - Po prostu robiła to podczas całego lotu. Nawet nie zapytała, czy mi to nie przeszkadza.

Siedzenie na środku - nielubiane miejsce

Danielle dodała także, że sama nie przepada za siedzeniem na środku. Rozumie, że może być to denerwujące, ale nie usprawiedliwia to tak niegrzecznego zachowania.

Nie odezwała się do mnie słowem. Po prostu wiecznie się nade mną pochylała. Musiałam ciągle patrzeć na jej telefon - opowiada pasażerka.

Przyjaciele Danielle uznali potem, że powinna zwrócić uwagę kobiecie. McLean była jednak tak zaskoczona "dziwnym zachowaniem", że wręcz zaniemówiła. Dodała, że nie była wystarczająco pewna siebie, żeby odezwać się do kobiety i poprosić, aby przestała.

Zobacz także: Ograniczenia na Okęciu i Modlinie. Ekspert o negocjacjach: Straciliśmy cenne godziny
Autor: IKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić