aktualizacja 

Najtańszy kierunek na długi weekend czerwcowy. Boskie ceny last minute

100

Za niecałe dwa tygodnie jeden z najbardziej oczekiwanych weekendów w roku. Boże Ciało wypada w tym roku w czwartek 16 czerwca, co dla wielu Polaków jest okazją do wyjazdu nie tylko na 4 dni, ale też na dłuższy wypad. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie oferty znajdziemy w biurach podróży. Gdzie pojedziemy w świetnej cenie?

Najtańszy kierunek na długi weekend czerwcowy. Boskie ceny last minute
Apulia to wspaniałe zabytki i boskie wybrzeże (Adobe Stock)

Połowa czerwca to idealny moment na wyjazd do południowej Europy. Wszędzie już jest ciepło, roślinność jest soczyście zielona i jeszcze niespalona letnim słońcem, a w kurortach nie ma wciąż ścisłego sezonu, więc można liczyć na oddech od tłumów, których można się spodziewać w lipcu i sierpniu.

Długi weekend czerwcowy - najtańsze wyjazdy z dojazdem własnym

Postanowiliśmy sprawdzić, gdzie pojedziemy z biurem podróży w dobrej cenie. Najtańszy wyjazd z dojazdem własnym zarezerwujemy już 380 zł za tydzień za osobę. Oferta dotyczy noclegu w wiosce wakacyjnej we włoskiej Apulii w terminie 11-18 czerwca br.

Wyjątkowo tania jest Bułgaria - tam za tydzień w hotelu trzygwiazdkowym z 2 posiłkami dziennie i dojazdem własnym zapłacimy już od 439 zł.

Długi weekend czerwcowy - najtańsze wyjazd z przelotem

Jeśli chodzi o wyjazdy z przelotem samolotem, najtańszą ofertę w tym momencie znaleźliśmy do Albanii. Tygodniowe wczasy (11-18.06) w trzygwiazdkowych apartamentach bez wyżywienia to koszt 1459 zł.

Tanie jest również Maroko - za niecałe 1500 zł zarezerwujemy tygodniowy pobyt w trzygwiazdkowym obiekcie ze śniadaniem i przelotem z Krakowa.

Oferty z dwoma posiłkami dziennie rozpoczynają się od ok. 1800 zł. W tej cenie znajdziemy wyjazdy na długi weekend czerwcowy do Bułgarii, Albanii i Maroka.

Długi weekend czerwcowy - najtańsze all inclusive

Gdzie najtaniej wypoczniemy z opcją all inclusive? Tutaj numerem jeden znowu okazuje się Albania. Oferty do tego wyjątkowego kraju na Bałkanach rozpoczynają się od 1900 zł. Oferta dotyczy terminu 12-19.06 oraz pobytu w czterogwiazdkowym hotelu. W cenie all inclusive i przelot z Warszawy.

Za niewiele ponad 2 tys. zł znajdziemy także oferty wyjazdów all inclusive do Bułgarii, Egiptu i Grecji.

Zobacz także: Albania na wakacje 2021. Taniej niż nad polskim morzem
Autor: IKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić