aktualizacja 

Nie do wiary, co zrobił w samolocie. Został za to aresztowany

32

Do skandalicznej sytuacji doszło na pokładzie samolotu lecącego z Nowego Jorku do Delhi. Mężczyzna został zatrzymany przez policję, ponieważ oddał mocz na kobietę podróżującą z nim samolotem. Co jeszcze bardziej szokujące, wydarzenie to miało miejsce w klasie biznes, a aresztowanym mężczyzną jest... wiceprezes znanego banku.

Nie do wiary, co zrobił w samolocie. Został za to aresztowany
Do zdarzenia doszło w samolocie (Adobe Stock, Daniel Avram)

Do niedorzecznych sytuacji na pokładach samolotów dochodzi często. W internecie pojawiały się niejednokrotnie nagrania bądź zdjęcia przedstawiające pozostawiony po pasażerach bałagan, opisywano nadużywanie alkoholu, palenie papierosów, czy dziwne zachowania dzieci. Ale ten skandal jest zdecydowanie największy.

Personel nie zareagował

Nieprzyjemna, szczególnie dla 70-letniej kobiety, sytuacja miała miejsce pod koniec ubiegłego roku. Mężczyzna siedzący obok oddał na nią mocz i ponownie usiadł na swoim miejscu. Kobieta natychmiast poinformowała personel Air India o zajściu, a ten po daniu jej kapci i piżamy polecił wrócenie na swoje miejsce. Chociaż obsługa pokładu przykryła je prześcieradłem, to nadal było mokre i śmierdziało moczem. Wtedy poszkodowana trafiła na siedzenie przeznaczone dla obsługi, mimo że, jak sama twierdzi, w biznes klasie były jeszcze wolne miejsca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". "Co ludzie powiedzą?" To różni Polaków i Australijczyków.

Co więcej, po wylądowaniu personel też nie zajął się starszą kobietą. Ta musiała sama w piżamie i kapciach udać się do kontroli.

Air India przyznaje, że mogła lepiej poradzić sobie z tymi sprawami, zarówno w powietrzu, jak i na ziemi - czytamy w oświadczeniu dyrektorów linii lotniczej.

Policja wymierzyła sprawiedliwość

Kiedy samolot wylądował, załoga nie wezwała policji, licząc na to, że pasażerowie porozumieją się sami. Jednakże tak się nie wydarzyło, a kobieta złożyła oficjalną skargę. Dopiero po tym mężczyzna został aresztowany w innym mieście - Bengaluru.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Sąd w New Delhi umieścił go w areszcie na 14 dni, a policja bada skargę, złożoną przez poszkodowaną kobietę. Jeśli zostanie skazany, grozi mu nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Aresztowany mężczyzna to wiceprezes amerykańskiego banku Wells Fargo. Cieszący się dobrą reputacją Shankar Mishra swoje postępowanie tłumaczył zbyt dużą ilością alkoholu. Twierdzi, że nie ma pojęcia, jak do tego doszło. Co ciekawe, po tym zdarzeniu firma zakończyła długoletnią współpracę z mężczyzną.

Źródło: nzherald.co.nz

Autor: NGU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić