aktualizacja 

Nie wytrzymali, pokazali zdjęcia. "Tu była rodzina z trójką dzieci"

2448

Właściciele domków letniskowych w Krynicy Morskiej pokazali, co zostawiają po sobie przyjeżdżający na wakacje Polacy. Rodziny nie zmywają po sobie naczyń i nie wyrzucają śmieci, a grupy przyjaciół zostawiają dziesiątki butelek po alkoholu. Internauci jednak są podzieleni.

Nie wytrzymali, pokazali zdjęcia. "Tu była rodzina z trójką dzieci"
Urlopowicze zostawiają po sobie śmieci (Facebook, PAP)

Nieoficjalny fanpage Krynicy Morskiej na Facebooku, gdzie mieszkańcy dzielą się swoimi problemami, udostępnił zdjęcie, nadesłane prawdopodobnie przez właściciela lub właścicielkę jednego z domków letniskowych nad morzem. "Niestety, nie wszyscy goście wiedzą, jak się zachować" - podpisano.

Tak wyglądał domek po wczasowiczach

Na fotografiach widać, że goście nie sprzątali po sobie śmieci, które leżą nie tylko pod zlewem, ale i na podłodze w całym domku. Zostawili też niezmyte naczynia. Jak pisze autor postu, domek w takim stanie zostawiła rodzina z trójką dzieci.

Pod postem zawrzało. Inni właściciele domków zaczęli również "chwalić się" tym, jak wyglądają pokoje po urlopach Polaków. Jedna z właścicielek pokazała, jak całe pomieszczenie przekształciło się w duży śmietnik na puste butelki po alkoholu.

U nas też nie był to idealny sezon. Nie wiem, jak można zostawić coś takiego po sobie - czytamy.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Internauci są podzieleni

Większość internautów zdecydowanie krytykuje takie zachowanie wczasowiczów. - Wnieść takich delikwentów na "czarną listę" i więcej nie przyjmować! - sugeruje jedna z komentujących. - No cóż, zapewne w taki sposób funkcjonują na co dzień - komentuje kolejna. Niektórzy sugerują, że właściciele muszą wystawić za sprzątanie kolejny rachunek.

Jednak niektórzy internauci dziwią się, że właściciele domków, którzy w tym sezonie mieli znacznie wygórowane ceny na noclegi, skarżą się na takie zachowanie gości. - W takim razie, za co właściciel domku bierze w sezonie 1 tys. zł za dobę? Skoro nie może potem nawet posprzątać? - pisze jedna z internautek.

Niektórzy internauci zwracają uwagę, że "syf na zdjęciu nie jest aż tak duży, żeby to udostępniać", zaś inni dziwią się, dlaczego właściciele nie sprawdzili domku przed tym, jak goście go opuścili.

Zobacz także: Ukochany kraj Polaków na urlop. "Tutaj jest po prostu bosko"
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić