aktualizacja 

Pokazali Polaka zimą. Skecz Norwegów bawi do łez

341

Helgi i Erlend to norweski duet komediowy popularny na Instagramie. Mężczyźni publikują zabawne scenki dotyczące głównie Skandynawów, ale często porównują ich także do innych narodowości.

Pokazali Polaka zimą. Skecz Norwegów bawi do łez
Nagranie komików bawi do łez (Instagram)

Na najnowszym nagraniu Helgi i Erlend pokazali, jak Europejczycy i Japończyk zachowują się, gdy nadchodzi zima. Wideo ma już pond 51 tys. wyświetleń i prawie 2 tys. komentarzy. Można popłakać się ze śmiechu szczególnie na widok Fina i Polaka.

Pokazali, jak reagujemy na zimę

Komicy pierwszego na warsztat wzięli Norwega, który ma na sobie sweter, czapkę i rękawiczki i wydaje się podekscytowany śniegiem. Następny jest Duńczyk w puchowej kurtce, czapce i kominie zasłaniającym twarz. Podskakuje, by się rozgrzać i krzyczy, że mu zimno, aż w końcu wpada w poślizg i upada.

Szwed jest w jesiennym płaszczu i rękawiczkach. Na głowie ma czapkę, która jest raczej ozdobą, bo nie zasłania uszu. Mężczyzna jęczy, że mu zimno. Kolejny jest Brytyjczyk, który jest ciepło ubrany, ale nie marudzi. - Stop zimo, idź sobie. Proszę - mówi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najlepsze miejsce na urlop o każdej porze roku. Zachwyt gwarantowany

Jednym z najbardziej zabawnych jest wizerunek Fina, który ma na sobie sweter z kapturem i... zajada śnieg niczym jabłka.

Zgadza się. Zimę jemy na śniadanie - skomentował obserwator pochodzący z Finlandii.

Na nagraniu pokazano jeszcze Japończyka, który najpierw pociera ręce, by je rozgrzać, a następnie wygląda jakby zamarzł.

Nagranie z Polakiem jest hitem

Na koniec pokazano Polaka, który rozbawił największą liczbę internautów. - Zima? Jaka zima? - mówi mężczyzna w koszulce bez rękawów, zdziwiony, że komuś jest zimno.

W komentarzach internauci podkreślają, że Polak i Fin podobają im się najbardziej.

Polak powinien powiedzieć, że upał zelżał - skomentowała żartobliwie jedna z osób, a inna dodała, że brakuje mu tylko grzanego piwa.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: IR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić