Pokazali wnętrze hotelowego ekspresu do kawy. "Tego nigdy się nie czyści"

11

Goście hotelu byli zniesmaczeni po tym, jak zobaczyli wnętrze ekspresu do kawy. Zdjęcie, które udostępnili w internecie, zebrało sporo komentarzy.

Pokazali wnętrze hotelowego ekspresu do kawy. "Tego nigdy się nie czyści"
Wnętrze ekspresu do kawy może skrywać niespodziankę (Getty Images, Heymo Vehse)

"Właśnie dlatego lepiej nie używać ekspresu do kawy w swoim pokoju hotelowym" - czytamy w opisie zdjęcia, które udostępniono w serwisie Reddit. Wnętrze urządzenia było brudne, widać w nim resztki kawy oraz kamień i pleśń. Komentujący wyrazili swoje zniesmaczenie, chociaż wielu nie było zaskoczonych.

"Nigdy nie ufaj ekspresowi do kawy, który nie jest używany codziennie" - czytamy w jednym z komentarzy. "Tego nigdy się nie czyści" - dodała osoba podająca się za pracownika hotelu.

Nie wszyscy podeszli do tematu poważnie. "Kawa z grzybami to coś co istnieje i jest bardzo drogie. Powinniście być wdzięczni" - zażartowała jedna z internautek.

Ekspres nie tylko do kawy

Wiele osób podzieliło się własnymi historiami o ekspresach do kawy w pokojach hotelowych.

"Żona mojej przyjaciółki była stewardesą i powiedziała mi, żebym nigdy nie używał hotelowych ekspresów do kawy, ponieważ stewardesy prały w nich rajstopy. To mnie przeraziło" - napisał jeden z komentujących.

Ujawniono też jeszcze gorsze zastosowanie. "Mój tata powiedział mi, żebym nigdy nie używał ekspresów do kawy w hotelach. W czasach imprezowych zdarzało mu się wymiotować do zbiornika na wodę" - zdradziła internautka.

To warto sprawdzić, kiedy nocujesz w hotelu

Jak wyjaśniają pracownicy hoteli, pierwszą rzeczą, którą warto sprawdzić po wejściu do pokoju w hotelu, jest ekspres do kawy. Jeśli będzie brudny w środku, może to wskazywać, że reszcie pomieszczenia również nie poświęcono zbyt wiele uwagi podczas sprzątania.

Źródło: The Sun

Zobacz także: Mieszkał w hotelu przez miesiąc. Straszne, co po sobie zostawił
Autor: HSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić