aktualizacja 

Poleciała na urlop do Tunezji. "Cała grupa miała takie same zażalenia"

75

Twórczyni internetowa Marta Kwiatosińska, słynie głównie z publikowania w mediach społecznościowych kulinarnych treści. W jednym z ostatnich filmików, zamieszczonych na TikToku, postanowiła jednak opowiedzieć o ty, co spotkało ją na urlopie. Zażaleniom nie było końca - To, co działo się po przylocie, to długa historia - powiedziała.

Poleciała na urlop do Tunezji. "Cała grupa miała takie same zażalenia"
Polacy często wybierają się do Tunezji (Adobe Stock)

Marta Kwiatosińska znana jest w wirtualnej przestrzeni pod nazwą "cookery". Twórczyni zebrała już ponad 29 tys. fanów na TikToku.

Nie o takich wakacjach marzyli

Wraz z narzeczonym wykupili wycieczkę do Tunezji za pośrednictwem biura podróży. Za 11-dniowy pobyt dwóch osób zapłacili dziewięć tys. zł.

Od razu jak weszliśmy do naszego pokoju, to troszeczkę się przeraziliśmy, bo wszystko było poniszczone i przede wszystkim pobrudzone. Nie było widać, żeby przed naszym przylotem cokolwiek było posprzątane - kurz na suszarce, na stoliku nocnym klejące plamy po napoju - relacjonuje Marta Kwiatosińska w nagraniu.

Jak się okazało, nie problemy z czystością były najgorsze, a brak działającej klimatyzacji. - Nie jest to wcale komfortowe, kiedy na stołówce podczas jedzenia z czoła kapie wam pot - przyznała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Moc atrakcji na rajskiej wyspie. "Nocne życie to prawdziwe szaleństwo"

Jako kolejne wady tunezyjskiego hotelu kobieta wskazała małe ilości jedzenia i napojów, a także brak sztućców oraz kubeczków.

Kolejny standard, który powinien być spełniony na wakacjach all inclusive to ręczniki w pokojach. Najczęściej zdarzało się tak, że obsługa zabierała nam ręczniki do wyprania i nie oddawała ich całą dobę, albo oddawała je brudne - mówi turystka.

Skargi i reklamacje

- Oczywiście spotykaliśmy się z rezydentką, bo cała grupa Polaków miała takie same zażalenia - przyznaje kobieta.

Dopiero po czterech dniach narzeczeństwu udało się zmienić hotel na taki, który miał lepszy standard. Niestety nie wszystko było w nim takie, jak zapewniała rezydentka.

Już pierwszej nocy mieliśmy nieprzyjemną sytuację, ponieważ nie byliśmy uprzedzeni, że hotel znajduje się nad klubem nocnym - mówi influencerka.

Dodatkowo odległość od plaży nie była taka, jaką wcześniej podawano, co utrudniło kolejne dni pobytu.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Kobieta wraz z narzeczonym od razu po powrocie postanowili złożyć reklamację w biurze podróży. Rekompensata, która została im przyznana, może zaskoczyć, bowiem dostali oni kod rabatowy na 200 zł na osobę do wykorzystania przez rok. To nie żart.

Autor: NGU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić