aktualizacja 

Przetestowała wiralową torbę. Ma pomóc uniknąć dodatkowych opłat w Ryanair

12

Podróżni, którzy latają liniami lotniczymi Ryanair często dopłacają za bagaż podręczny. Bywa, że plecaki lub walizki przekraczają dopuszczalne rozmiary. Ta torba to hit internetu. Ponoć zmieści się wszędzie i nie narazi na dodatkowe opłaty.

Przetestowała wiralową torbę. Ma pomóc uniknąć dodatkowych opłat w Ryanair
Materiałowa torba z powodzeniem zmieści się pod siedzeniem (TikTok)

Ryanair słynie z restrykcyjnych zasad dotyczących przewozu bagażu podręcznego. Jeśli twoja torba, walizka lub plecak nie mieszczą się w metalowym stojaku o konkretnych wymiarach, będziesz musiał dopłacić.

Internauci uznają tę torbę za podróżniczy hit

Najbardziej kłopotliwe zdaje się przewożenie na pokładzie tej linii lotniczej walizek, które są twarde i zwyczajnie nie mieszczą się w metalową formę. Znacznie łatwiej podróżnym upchnąć w tę przestrzeń materiałowe bagaże. To, czy spełniają warunki przewozowe, ma ogromne znaczenie, bo linia lotnicza jest w tej kwestii nieugięta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Tam, gdzie mieszkają, panują inne zasady. "Tutaj nikt nie zaklucza domów"

Redaktorka portalu "The Sun" postanowiła przetestować materiałową torbę, która jest przez internautów uznana za podróżniczy hit. Podobną torbę testowała wcześniej tiktokerka Jas Dhaliwal. Jak sprawdziła się w trasie na pokładzie Ryanaira?

Worek marynarski, w który dziewczyna zapakowała się na pięciodniową wycieczkę z pozoru wydawał się mało pojemny. Jednak dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi, jak np. worek próżniowy i odrobinie wyobraźni przestrzennej, udało się zmieścić w nim całkiem pokaźną listę przedmiotów.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Torba ma odpowiednie wymiary i mieści się pod siedzeniem samolotu

Torba bez problemu zmieściła się w metalowym szablonie, do którego należy włożyć bagaż przed boardingiem. Podróżna nie musiała się także martwić o to, że nie starczy dla niej miejsca na półce bagażowej nad głową w samolocie. Torba idealnie zmieściła się pod siedzeniem.

Jedyną wadą, jak twierdzi redaktorka, był zbyt krótki pasek od torby, który wbijał jej się w ramię podczas noszenia. To jednak niewielki mankament, a pasek można wymienić lub odpowiednio wyregulować.

Źródło: "The Sun"

Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić