Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Silnik zaczął rozpadać się w locie. Pasażerowie już modlili się o życie

120

Awaryjnym lądowaniem skończył się lot amerykańskich linii United Airlines. Na pokładzie wybuchła panika po tym, jak jeden z silników maszyny zaczął rozpadać się w powietrzu.

Silnik zaczął rozpadać się w locie. Pasażerowie już modlili się o życie
(Twitter)

Na lądujący samolot czekali strażacy i pogotowie, przygotowani na najgorsze. Na szczęście maszynę udało się posadzić bez większych problemów. Jeden z silników zaczął rozpadać się na pół godziny przed planowanym lądowaniem w Honolulu - informuje Daily Mail.

Samolot wylądował bezpiecznie po tym, jak piloci wzorowo przeprowadzili procedurę awaryjnego posadzenia maszyny. Nadzwyczajne środki zostały podjęte z powodu utraty obudowy silnika - brzmi oficjalne oświadczenie United Airlines.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jeden z pasażerów relacjonował sytuację na Twitterze. Żartował nawet, publikując zdjęcie, na którym widać instrukcję dla pasażerów i uszkodzony element, że rozwiązania dla takiej sytuacji tam nie widzi. Nie wszystkim było jednak do śmiechu. Część podróżujących była śmiertelnie przerażona. Z relacji świadków wynika, że na pokładzie dało się usłyszeć modlitwy ludzi, którzy obawiali się najgorszego.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Katastrofa samolotu pod Moskwą. Na pokładzie było 71 osób
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić