aktualizacja 

Stewardesa zdradza, co ją najbardziej irytuje. Robi to wielu pasażerów

137

Personel pokładowy zwykle zachowuje spokój, kiedy pasażerowie robią w samolocie irytujące rzeczy. Jedna ze stewardes postanowiła ujawnić, co jest najbardziej denerwujące w czasie takiej pracy. Wbrew pozorom robi to wielu podróżnych.

Stewardesa zdradza, co ją najbardziej irytuje. Robi to wielu pasażerów
Nagranie stewardesy jest hitem (TikTok, @sidneehogan)

Sid Hogan udostępniła na Tik Toku nagranie, w którym wyjaśnia, jak bardzo irytują ją pasażerowie wstający z miejsc, kiedy stewardesy pchają wózek z napojami i przekąskami wzdłuż przejścia. Jak dodała, ​​uważa to za wyjątkowo frustrujące w momencie, kiedy nadal świeci znak przypominający o zapięciu pasów bezpieczeństwa.

Stewardesa pokazała bardzo irytujące zachowanie

Na nagraniu widać, jak idzie, pchając wózek. "Rozpoczęcie serwisu następuje krótko po osiągnięciu wysokości 10 tys. stóp (ok. 3 km). Sygnalizacja zapięcia pasów bezpieczeństwa jest nadal włączona" - opisuje.

Następnie możemy zobaczyć Sid udającą pasażera zmierzającego w jej stronę. "Oto pasażer, który wstaje, aby skorzystać z toalety. Robi to, ponieważ widzi, że my stoimy, więc wg niego to musi być bezpiecznie" - czytamy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Pasażerowie komentują. "Nie mieści mi się to w głowie"

Nagranie zebrało już ponad 300 tys. wyświetleń. Widzowie są zgodni, że takie "grzechy" pasażerów są bardzo denerwujące.

"Nie mieści mi się to w głowie. Czy nie możesz pójść do toalety przed wejściem do samolotu albo wstrzymać się z oddaniem moczu przez 20 minut? Usiądź na swoim miejscu" - czytamy w jednym z komentarzy.

"Przepraszam! To ja jestem tym denerwującym pasażerem, ale po prostu zawsze muszę się wysikać. Nawet, jak idę przed startem, to nie wystarcza" - dodała inna osoba.

Stewardes nie obowiązują zasady?

Co ciekawe, jedna osoba zapytała, dlaczego stewardesy mogą bezpiecznie poruszać się po pokładzie, kiedy pasy powinny być nadal zapięte.

"Sygnalizacja zapięcia pasów bezpieczeństwa jest włączona głównie po to, aby pomóc nam w serwisie na początku lotu" - wyjaśniła stewardesa i dodała, że wstawanie z miejsca w tym momencie przede wszystkim zakłóca ich pracę.

Źródło: "The Sun"

Zobacz także: Lądowanie Ryanaira w Bristolu. Pilot posadził maszynę przy bardzo silnym wietrze
Autor: HSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić