Na obrazku ukryły się dwie kobiety. Test sprawdzianem dla Polaków

123

Termin rozszczepienia osobowości wygląda groźnie, jednak nie jest w nim nic strasznego. Łatwo sprawdzić to w teście, który przedstawiony jest na obrazku.

Na obrazku ukryły się dwie kobiety. Test sprawdzianem dla Polaków
Na obrazku ukryły się dwie kobiety (daydaynews.cc)

Psychologowie skupili się na zagadnieniu rozdwojenia osobowości. Nie oznacza to, że ​​dana osoba ma wiele osobowości, ale odnosi się to do emocjonalnej obojętności i niechęci do komunikowania się z innymi.

Ciekawie do sprawy podeszli dziennikarze daydaynews.cc, którzy test na rozszczepienie osobowości postanowili przeprowadzić w obrazkowy sposób. Od udzielonej odpowiedzi zależy, jak wygląda dana osobowość.

Jak się okazuje, pierwszą rzeczą, którą zobaczymy na zdjęciu, powinna być czaszka. Autorzy piszą, że w takim wypadku dana osobowość jest jednolita we wszystkich trzech aspektach: poznawczym, intuicyjnym i uczuciowym.

Są jednak też gorsze strony. Taka osoba często przejmuje się nieistotnymi rzeczami. Wiąże się to z dodatkową presją, która przeszkadza w codziennym życiu i zabiera wiele czasu.

Kobieta budzi niepokój?

A co jeśli zobaczyłeś/aś na obrazku dwie kobiety? Taka osoba jest typem samotnika. Według autorów, taki człowiek nie jest wulkanem energii i duszą towarzystwa. Ma w "nosie" założenie rodziny, budowę domu czy kupno samochodu.

Receptą dla takiej osoby jest przede wszystkim poprawa własnego poczucia wartości. Wtedy osoba taka zyska chęć działania i dostanie impuls do bardziej aktywnego życia.

Zobacz także: Poruszenie po artykule WP. Dziennikarz zdradza szczegóły
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić